Peona i Peó

CLUB D'ESCACS

escacs@peonaipeo.com

web@peonaipeo.com

Usuari

Clau

Estadístiques

Dades d'avui

Visitants

44

Pàgines vistes

47

Dades d'ahir

Visitants

111

Pàgines vistes

241

Setmana passada

Visitants

1161

Pàgines vistes

2632

TOTAL

Visitants

391368

Pàgines vistes

665617

Campionat de Catalunya per Edats 2017

  • SUB-08
  • SUB-10
  • SUB-12
  • SUB-14
  • SUB-16
  • SUB-18

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya d'Edats 2017 - Categoria S-8

8. Ronda El 2017/04/10 A les 16:15

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomPts. ResultatPts. NomNúm.
13Planella Zavala Ivan 6 1 - 0 Salinas Tomas Daniel 7
218Alvarez Cots Roger 5 0 - 1 Villa Tornero Alex 27
36Zafra Bono Elsa 5 0 - 15 Roca Reverte Aleix 10
48Jacomet Rodriguez Josep-M. 5 0 - 15 Anguera Staina Màxim 12
515Vives Pararols Arnau 5 0 - 15 Visa Bernat Guillem 9
643Prada Villagrasa Pau Manel 5 1 - 0 Gardner Luis Eduard 29
716Domenech Planes Roger 0 - 1 Martos Martin Daniel 1
84Bru Montoya Marc 4 0 - 14 Belvis Balsera Magi 44
948Sala Kruchinin Marc 4 1 - 04 De Maya Valenzuela Issac 20
1022Martinez Vila Marc 4 1 - 04 Gonzalez Leiro Yvette 50
1124Navalon Rodriguez Pol 4 1 - 04 Gonzalez Catala Biel 52
1254Jurca Szabo Gerard 4 0 - 14 Jurca Szabo Marc 36
1342Piñol Bosch Biel 4 1 - 04 Vallejo Ferreira Tiago 51
1428Martinez Vila Jan 1 - 0 Navarro López Marc 35
1526Torres Diez Pau 0 - 13 Ariste Rodriguez Biel 11
1653Polo Sanchez Hector 0 - 13 Serrano Batova Nicolai 13
172Planella Zavala Irene 3 1 - 03 Luco Perez Guillem 34
1831Fernandez-Huerta Castillo Clara 3 0 - 13 Pedraza Gutierrez Mateo 5
1914Vidal Martinez Jordi 3 0 - 13 Lajarin Serra Sergi 46
2037Carrasco Gomez Ariadna 3 1 - 03 Pelegrin Serrano Oriol 17
2139Martinez Marcos Erik 3 0 - 13 Vàzquez De Los Reyes Edgar 19
2233Garcia Barrio Álex 1 - 03 Monllau Paredes Joel 41
2332Alaniz Montoya Mar 2 ½ - ½2 Cervelló Navarro Míriam 23
2425Torres Diez Marc 2 1 - 02 Montilla Rodríguez Ashton 45
2530Serrahima Susany Enric 2 1 - 02 Gurriaran Tanstsyura Nicolas 47
2638Pons Serrano Marçal 1 0 - 12 Lopez Rivera Arnau 55
2721Masso Ortiz Llorenç 1 1 - 01 Pastor Rico Ainara 49
2840Segui Blanes Adria 2 1 bye



Classificació

Campionat de Catalunya d'Edats 2017 - Categoria S-8

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 8 rondes

#Núm. Ini.NomSexeEloClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
127Villa Tornero Alex1308Montornes C.E.7,541,537,530,5
23Planella Zavala Ivan1627Tres Peons C.E.7,042,039,031,5
37Salinas Tomas Daniel1560Colon Sabadell Chessy6,543,540,533,0
443Prada Villagrasa Pau Manel1270Paretana D'escacs, Associacio6,039,036,029,0
512Anguera Staina Màxim1340Sitges Prado Suburenc, C.E.6,038,035,028,5
69Visa Bernat Guillem1463Ivars D'urgell C.E.6,034,031,526,5
710Roca Reverte Aleix1364Rapita, La6,030,530,025,0
81Martos Martin Daniel1677Espluguenc, C.E.E.5,531,529,024,0
915Vives Pararols Arnau1332Alt Emporda, Club D'escacs5,043,039,031,5
1036Jurca Szabo Marc1281Platja D'aro, Club Escacs5,039,535,528,5
118Jacomet Rodriguez Josep-M.1541Santa Eugenia Escacs5,037,034,026,5
1244Belvis Balsera Magi1266Sant Joan Despi C.E.5,036,033,527,0
1348Sala Kruchinin Marc1258Sant Marti C.E.5,035,533,027,0
146Zafra Bono Elsaw1603Ruy Lopez, Club Escacs5,035,532,525,0
1518Alvarez Cots Roger1323Joviat Fundacio5,035,033,526,0
1642Piñol Bosch Biel1271Mollerussa5,032,530,024,0
1724Navalon Rodriguez Pol1310Colon Sabadell Chessy5,032,029,523,5
1822Martinez Vila Marc1312Colon Sabadell Chessy5,031,531,024,0
1929Gardner Luis Eduard1302Sitges Prado Suburenc, C.E.4,539,535,529,5
2016Domenech Planes Roger1327Lleida C.E.4,535,032,526,5
2128Martinez Vila Jan1306Colon Sabadell Chessy4,528,026,521,0
2220De Maya Valenzuela Issac1320Badia, Club Escacs I Cultura4,038,537,030,5
2337Carrasco Gomez Ariadnaw1278Montornes C.E.4,037,034,028,0
2413Serrano Batova Nicolai1332Masnou C.E.4,036,534,027,0
2554Jurca Szabo Gerard1227Platja D'aro, Club Escacs4,034,532,024,5
2650Gonzalez Leiro Yvettew1245Tres Peons C.E.4,033,030,524,5
2751Vallejo Ferreira Tiago1244Vall Del Tenes, Club Escacs4,032,529,524,5
2846Lajarin Serra Sergi1260Colon Sabadell Chessy4,032,029,523,5
294Bru Montoya Marc1613Colon Ateneu C.E.4,032,029,021,5
3011Ariste Rodriguez Biel1361Reus, Escacs C.E.4,030,530,025,0
3152Gonzalez Catala Biel1238Valls C.E.4,030,027,521,5
3219Vàzquez De Los Reyes Edgar1322Joviat Fundacio4,027,525,020,0
335Pedraza Gutierrez Mateo1608Moli Nou C.C.4,025,525,020,0
342Planella Zavala Irenew1644Tres Peons C.E.4,023,522,017,5
3535Navarro López Marc1290Montornes C.E.3,534,531,025,5
3626Torres Diez Pau1309Mollerussa3,533,029,523,5
3733Garcia Barrio Álex1291Tarragona C.E.3,531,030,524,5
3853Polo Sanchez Hector1234Montornes C.E.3,531,028,023,0
3934Luco Perez Guillem1291Igualadi, Ateneu3,035,033,527,0
4041Monllau Paredes Joel1273Peo Vuit, C.E.3,034,031,026,0
4139Martinez Marcos Erik1275Sant Boi C.E.3,031,529,023,0
4230Serrahima Susany Enric1300Dominiques de l'Ensenyament3,029,528,021,0
4331Fernandez-Huerta Castillo Claraw1296Palleja, Club Escacs3,028,027,522,5
4425Torres Diez Marc1309Mollerussa3,027,526,022,0
4514Vidal Martinez Jordi1332Sant Andreu C.E.3,027,526,020,0
4655Lopez Rivera Arnau1220Colon Sabadell Chessy3,027,026,521,5
4717Pelegrin Serrano Oriol1325Joviat Fundacio3,025,024,519,5
4840Segui Blanes Adria1275Peona I Peo, C.E.3,021,020,516,5
4932Alaniz Montoya Marw1292Maritim Blanes, Club Escacs2,528,528,022,0
5023Cervelló Navarro Míriamw1311Badia, Club Escacs I Cultura2,527,527,022,0
5145Montilla Rodríguez Ashton1263Franqueses, Les C.E.2,026,024,519,5
5221Masso Ortiz Llorenç1315Cerdanyola Valles C.E.2,022,522,017,0
5347Gurriaran Tanstsyura Nicolas1259Calafell C.E.2,020,019,515,5
5438Pons Serrano Marçal1277Joviat Fundacio1,027,025,519,5
5549Pastor Rico Ainaraw1253Figueres C.E.1,024,021,516,5

 

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S10

9. Ronda El 2017/04/13 A les 09:30

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
123Costa Frers Octavi 1662Tres Peons C.E. 0 - 18 Año Pla Gerard 2002Peo Vuit, C.E.1
26Moles Benali Joan 1723Santa Eugenia Escacs7 1 - 06 Company Fernandez Miquel 1701Llinars, Club D'escacs11
351Gardner Leo 1493Sitges Prado Suburenc, C.E.6 1 - 06 Esteve Medina Daniel 1741Vilafranca C.E.4
45Puente Fernandez Lucas 1729Paretana D'escacs, Associacio6 1 - 06 Lobo Pereira Arami 1639Llinars, Club D'escacs27
512Berge Gallego Pau 1699Vallfogona C.E.6 0 - 16 Domene Mulyukov Alexander 1426Escola Escacs Salou59
620Vinuesa Sorli Ruben 1670Ruy Lopez, Club Escacs6 0 - 1 Martinez Garcia Adria 1639Escola Escacs Salou28
72Miro Arbelaes Aleix 1774Paretana D'escacs, Associacio 0 - 1 Navajas Alvarez Antoni 1675Vall Del Tenes, Club Escacs19
813Gasull Batiste Aran 1698Tres Peons C.E. 1 - 0 Fernandez Climent Albert 1469Cerdanyola Valles C.E.52
98Garcia Encinas Nil 1713Ripollet Club Escacs5 1 - 0 Muntal Corrales Arnau 1579Cerdanyola Valles C.E.44
1014Borras De Las Heras Marc 1696Colon Sabadell Chessy5 ½ - ½5 Cantero Magallon Alejandro 1444Tres Peons C.E.55
1156Pinyol I Llora Julia 1444Peona I Peo, C.E.5 1 - 05 Contijoch Montpart Roger 1681Cerdanyola Valles C.E.18
1226Clotet Mas Dan 1643Joviat Fundacio5 1 - 05 Serrahima Susany Ramon 1431Dominiques de l'Ensenyament58
1367Gascon Martel Alejandro 1398Montornes C.E.5 ½ - ½5 Rubies Vazquez Antoni 1619Vallfogona C.E.32
1470Aleksanyan Israelyan Nicolas 1384Peona I Peo, C.E.5 1 - 05 Sero Angles Nil 1586Tarragona C.E.43
1549Benseny Martinez Guerau 1498Lleida C.E.5 0 - 15 Romero Gonzalez Denis 1376Paretana D'escacs, Associacio77
1690Marcos Rodriguez Raul 1339Colon Ateneu C.E.5 0 - 15 Barraca Borozenets Enric 1493Santa Eugenia Escacs50
1737De La Riva Reina Marti 1601Foment Martinenc C.E. 0 - 1 Ortiz Padro Pol 1719Tres Peons C.E.7
1810Ley Altimira Aran 1702Colon Sabadell Chessy 1 - 0 Estruch Botinas Ramon 1404Peona I Peo, C.E.66
1917Romeu Viladot Emili 1691Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Carrasco Gomez Adahara 1366Montornes C.E.81
2031Toquero Gracia Laura 1621Llinars, Club D'escacs 1 - 0 Polo Sanchez Adrian 1347Montornes C.E.85
2179Acena Morey Tomas 1372Valls C.E. ½ - ½4 Cortes Benet Gerard-Abinel 1741Foment Martinenc C.E.3
2221Sanchez Aguilar Arnau 1666Llinars, Club D'escacs4 ½ - ½4 Ojea Pachecho Matias 1591Paretana D'escacs, Associacio40
2322Apinyan Mark 1662Colmena, La C.E.4 1 - 04 Cano Vila Elena 1589Colon Ateneu C.E.41
2424Lana Martin Arnau 1654Catalunya C.E.4 0 - 14 Ruiz Garcia Eric 1579Peona I Peo, C.E.45
2548Compte Auge Lluis 1549Figueres C.E.4 1 - 04 Creixans Comerma Marti 1615Lira, La C.E.33
2634Lloansi Gelabert Elia 1615Dominiques de l'Ensenyament4 ½ - ½4 Cantero Magallon Inigo 1431Tres Peons C.E.57
2775Del Rio Baena Dani 1380Colon Ateneu C.E.4 1 - 04 Ribera Veganzones Serni 1613Geva-Cea C.E.35
2836Llonch Farres Gerard 1604Colon Sabadell Chessy4 1 - 04 Forado Chokron Matias 1407Sitges Prado Suburenc, C.E.65
2982Amoros Ceres Nil 1362Tres Peons C.E.4 ½ - ½4 Vila I Bague Arnau 1600Montgri, C.E.38
3069Prada Villagrasa Adria 1386Paretana D'escacs, Associacio4 0 - 14 Gili Fernandez Guillermo 1599Vilafranca C.E.39
3162Murias Plana Biel 1414Tres Peons C.E. ½ - ½4 Munoz Cozar Marti 1323Paretana D'escacs, Associacio96
3283Paluzie Vazquez Mariona 1355Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Pueyo Amoros Ares 1629Sant Boi C.E.30
3353Vendrell Lara Marc 1467Balaguer C.E. 1 - 0 Termens Comellas Bernat 1413Peo Vuit, C.E.64
34100Bosch Garcia Ivan 1285Dominiques de l'Ensenyament 1 - 0 Barri Castell Joan 1444Balaguer C.E.54
3560Cabrillana Primo Miguel 1424Peon Doblado3 ½ - ½ Blasco Cardona Pol 1330Dominiques de l'Ensenyament92
3680Sanchez Navarro Lorena 1369Badia, Club Escacs I Cultura3 0 - 13 Fernandez-Huerta Castillo Diego 1710Palleja, Club Escacs9
3716Montero Olmos Javier 1695Palleja, Club Escacs3 1 - 03 Pera Muntasell Jan 1348Lira, La C.E.84
3887Gomez Codina Enric 1346Cardona3 1 - 03 Casas Campos Xavier 1648Cardona25
3993Mangues Rubia Oriol 1328Colon Ateneu C.E.3 1 - 03 Katz Garcia Werner 1563Vall Del Tenes, Club Escacs47
4068Ferre Cebrian Guifre 1391Valls C.E.3 ½ - ½3 Sanchez Sala Roger 1344Geva-Cea C.E.89
4173Iglesias Garcia Biel 1382Cerdanyola Valles C.E.3 1 - 03 Pons Serrano Arnau 1328Joviat Fundacio94
4297Palomo Moreno Marc 1298Paretana D'escacs, Associacio3 0 - 13 Moruno Peramiquel Ferran 1381Sitges Prado Suburenc, C.E.74
4391Milla Domenech Laia 1333Espluga De Francolí, Club Esca3 0 - 13 Mestre Montaner Lluc 1374Peona I Peo, C.E.78
4495Chaderat Xarpell Jaime 1327Geva-Cea C.E.3 1 - 0 Tabuenca Munuera Gerard 1635Tarragona C.E.29
4542Uroz Lopez Ibai 1588Vilafranca C.E.2 0 - 1 Romeu Miracle Jana 1384Torredembarra C.E.71
4699Rodriguez Martinez Alex 1288Paretana D'escacs, Associacio2 1 - 02 Schaefer De Eguia Aik 1696Joviat Fundacio15
4746Crespo Romero Lluc 1564Figueres C.E.2 1 - 02 Ventura Cebada Guiomar 1285Cardona101
4872Sierra Magrazo Lidia 1384Escola Escacs Salou2 1 - 02 Gomez Codina Isona 1413Cardona63
4998Pastor Rico Nerea 1295Figueres C.E.2 ½ - ½2 Artigas Torras Oriol 1248Colon Sabadell Chessy102
5086Garanto Monne Marc 1346Colon Sabadell Chessy 0 - 11 Morlanes Solernou Mireia 1346Espluga De Francolí, Club Esca88
5161Perez Ribas Joan 1420Catalonia C.E. 0 Sense emparellar
5276Khromova Xpomoba Alexandra 1376Calafell C.E.0 0 Sense emparellar



Classificació

Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S10

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 9 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFEDEloFIDEClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
11Año Pla GerardCAT20021716Peo Vuit, C.E.9,042,050,055,0
26Moles Benali JoanCAT17231203Santa Eugenia Escacs8,039,548,551,0
359Domene Mulyukov AlexanderCAT14260Escola Escacs Salou7,038,046,050,0
45Puente Fernandez LucasCAT17291260Paretana D'escacs, Associacio7,036,543,047,0
551Gardner LeoCAT14931144Sitges Prado Suburenc, C.E.7,036,042,544,0
613Gasull Batiste AranCAT16981233Tres Peons C.E.6,541,050,053,5
719Navajas Alvarez AntoniCAT16751297Vall Del Tenes, Club Escacs6,537,545,549,0
823Costa Frers OctaviCAT16621127Tres Peons C.E.6,536,545,548,5
928Martinez Garcia AdriaCAT16390Escola Escacs Salou6,531,037,040,0
1026Clotet Mas DanCAT16431117Joviat Fundacio6,040,549,553,5
1127Lobo Pereira AramiwCAT16391174Llinars, Club D'escacs6,040,548,552,5
1220Vinuesa Sorli RubenCAT16701293Ruy Lopez, Club Escacs6,037,546,550,0
1312Berge Gallego PauCAT16990Vallfogona C.E.6,037,546,548,5
1411Company Fernandez MiquelCAT17010Llinars, Club D'escacs6,036,044,047,5
154Esteve Medina DanielCAT17410Vilafranca C.E.6,035,542,546,5
1650Barraca Borozenets EnricCAT14931069Santa Eugenia Escacs6,035,541,545,5
178Garcia Encinas NilCAT17131193Ripollet Club Escacs6,034,541,545,0
1870Aleksanyan Israelyan NicolasCAT13841282Peona I Peo, C.E.6,033,039,542,0
1956Pinyol I Llora JuliawCAT14441196Peona I Peo, C.E.6,031,538,541,0
2077Romero Gonzalez DenisCAT13760Paretana D'escacs, Associacio6,029,535,537,5
212Miro Arbelaes AleixCAT17741417Paretana D'escacs, Associacio5,539,048,052,0
2232Rubies Vazquez AntoniCAT16190Vallfogona C.E.5,539,047,051,5
2352Fernandez Climent AlbertCAT14691235Cerdanyola Valles C.E.5,537,546,550,5
2444Muntal Corrales ArnauCAT15791319Cerdanyola Valles C.E.5,537,043,547,0
2514Borras De Las Heras MarcCAT16960Colon Sabadell Chessy5,536,043,047,0
267Ortiz Padro PolCAT17191457Tres Peons C.E.5,535,542,546,5
2717Romeu Viladot EmiliCAT16911239Peona I Peo, C.E.5,535,042,045,5
2831Toquero Gracia LaurawCAT16211008Llinars, Club D'escacs5,535,041,545,5
2967Gascon Martel AlejandroCAT13980Montornes C.E.5,531,537,038,0
3010Ley Altimira AranCAT17020Colon Sabadell Chessy5,529,034,537,5
3155Cantero Magallon AlejandroCAT14440Tres Peons C.E.5,528,034,035,0
3218Contijoch Montpart RogerCAT16810Cerdanyola Valles C.E.5,037,044,048,0
3336Llonch Farres GerardCAT16040Colon Sabadell Chessy5,034,043,045,0
3449Benseny Martinez GuerauCAT14980Lleida C.E.5,034,041,043,5
3590Marcos Rodriguez RaulCAT13390Colon Ateneu C.E.5,033,039,542,0
3622Apinyan MarkCAT16620Colmena, La C.E.5,032,038,041,5
3758Serrahima Susany RamonCAT14310Dominiques de l'Ensenyament5,031,038,040,5
3875Del Rio Baena DaniCAT13800Colon Ateneu C.E.5,031,037,039,0
3945Ruiz Garcia EricCAT15790Peona I Peo, C.E.5,030,536,539,5
4039Gili Fernandez GuillermoCAT15990Vilafranca C.E.5,030,036,039,0
4143Sero Angles NilCAT15860Tarragona C.E.5,027,533,536,5
4279Acena Morey TomasCAT13720Valls C.E.5,026,533,035,0
4348Compte Auge LluisCAT15490Figueres C.E.5,024,530,532,5
4466Estruch Botinas RamonCAT14040Peona I Peo, C.E.4,538,044,546,5
4537De La Riva Reina MartiCAT16011086Foment Martinenc C.E.4,537,045,046,5
463Cortes Benet Gerard-AbinelCAT17410Foment Martinenc C.E.4,536,543,547,0
4740Ojea Pachecho MatiasCAT15910Paretana D'escacs, Associacio4,534,041,044,0
4885Polo Sanchez AdrianCAT13470Montornes C.E.4,534,040,043,0
4981Carrasco Gomez AdaharawCAT13660Montornes C.E.4,534,040,043,0
5082Amoros Ceres NilCAT13620Tres Peons C.E.4,533,540,043,5
5196Munoz Cozar MartiCAT13230Paretana D'escacs, Associacio4,533,540,042,5
52100Bosch Garcia IvanCAT12850Dominiques de l'Ensenyament4,533,539,543,0
5338Vila I Bague ArnauCAT16001178Montgri, C.E.4,533,039,042,5
5483Paluzie Vazquez MarionawCAT13550Peona I Peo, C.E.4,529,536,038,0
5557Cantero Magallon InigoCAT14310Tres Peons C.E.4,529,037,038,5
5621Sanchez Aguilar ArnauCAT16660Llinars, Club D'escacs4,529,034,537,5
5734Lloansi Gelabert EliawCAT16150Dominiques de l'Ensenyament4,529,034,537,5
5853Vendrell Lara MarcCAT14670Balaguer C.E.4,527,032,535,5
5935Ribera Veganzones SerniAND16130Geva-Cea C.E.4,039,046,047,0
6024Lana Martin ArnauCAT16540Catalunya C.E.4,038,545,550,0
6165Forado Chokron MatiasCAT14070Sitges Prado Suburenc, C.E.4,035,542,045,0
6292Blasco Cardona PolCAT13300Dominiques de l'Ensenyament4,033,039,041,0
639Fernandez-Huerta Castillo DiegoCAT17100Palleja, Club Escacs4,032,539,542,5
6462Murias Plana BielCAT14140Tres Peons C.E.4,032,539,041,5
6541Cano Vila ElenawCAT15890Colon Ateneu C.E.4,031,037,040,0
6633Creixans Comerma MartiCAT16151312Lira, La C.E.4,030,536,039,0
6795Chaderat Xarpell JaimeAND13270Geva-Cea C.E.4,030,035,538,0
6816Montero Olmos JavierCAT16950Palleja, Club Escacs4,029,536,538,5
6974Moruno Peramiquel FerranCAT13810Sitges Prado Suburenc, C.E.4,028,535,037,0
7069Prada Villagrasa AdriaCAT13860Paretana D'escacs, Associacio4,028,534,536,0
7193Mangues Rubia OriolCAT13280Colon Ateneu C.E.4,028,534,535,5
7278Mestre Montaner LlucCAT13740Peona I Peo, C.E.4,028,034,036,0
7373Iglesias Garcia BielCAT13820Cerdanyola Valles C.E.4,026,531,534,0
7487Gomez Codina EnricCAT13460Cardona4,022,528,029,5
7554Barri Castell JoanCAT14440Balaguer C.E.3,531,037,039,5
7630Pueyo Amoros AreswCAT16290Sant Boi C.E.3,530,036,539,5
7764Termens Comellas BernatCAT14130Peo Vuit, C.E.3,527,534,035,5
7889Sanchez Sala RogerAND13440Geva-Cea C.E.3,526,031,032,0
7971Romeu Miracle JanawCAT13841075Torredembarra C.E.3,525,531,533,5
8060Cabrillana Primo MiguelCAT14240Peon Doblado3,524,030,532,0
8168Ferre Cebrian GuifreCAT13910Valls C.E.3,522,528,029,5
8284Pera Muntasell JanCAT13480Lira, La C.E.3,028,533,535,5
8380Sanchez Navarro LorenawCAT13690Badia, Club Escacs I Cultura3,028,033,035,0
8491Milla Domenech LaiawCAT13330Espluga De Francolí, Club Esca3,027,033,036,0
8597Palomo Moreno MarcCAT12980Paretana D'escacs, Associacio3,027,032,035,0
8694Pons Serrano ArnauCAT13280Joviat Fundacio3,026,531,533,5
8725Casas Campos XavierCAT16480Cardona3,026,032,034,5
8872Sierra Magrazo LidiawCAT13840Escola Escacs Salou3,025,532,034,0
8946Crespo Romero LlucCAT15640Figueres C.E.3,025,531,533,0
9099Rodriguez Martinez AlexCAT12880Paretana D'escacs, Associacio3,025,531,033,0
9147Katz Garcia WernerCAT15630Vall Del Tenes, Club Escacs3,023,528,030,0
9229Tabuenca Munuera GerardCAT16350Tarragona C.E.2,529,037,040,0
93102Artigas Torras OriolCAT12480Colon Sabadell Chessy2,524,530,532,5
9498Pastor Rico NereawCAT12950Figueres C.E.2,521,027,028,5
9542Uroz Lopez IbaiCAT15880Vilafranca C.E.2,029,035,038,0
96101Ventura Cebada GuiomarwCAT12850Cardona2,026,533,535,0
9715Schaefer De Eguia AikCAT16960Joviat Fundacio2,024,028,530,0
9863Gomez Codina IsonawCAT14130Cardona2,022,028,029,0
9988Morlanes Solernou MireiawCAT13460Espluga De Francolí, Club Esca2,021,526,027,0
10061Perez Ribas JoanCAT14200Catalonia C.E.1,527,534,035,0
10186Garanto Monne MarcCAT13460Colon Sabadell Chessy1,523,529,030,0
10276Khromova Xpomoba AlexandrawCAT13760Calafell C.E.0,031,536,040,5

 

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S12

9. Ronda El 2017/04/13 A les 09:30

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
12Travesset Sagre Jan 1999Sant Andreu C.E.7 1 - 06 Alcala Gonzalez Cesar 1933Vilafranca C.E.4
212Bernado Lopez Roger 1826Colon Sabadell Chessy6 ½ - ½7 Navajas Alvarez Josep 1880Vall Del Tenes, Club Escacs7
33Jimenez Munoz Nicolas 1993Peona I Peo, C.E. ½ - ½6 Gonzalez Cobos Arnau 1851Vall Del Tenes, Club Escacs9
442Casares Bonals Asier 1728Llinars, Club D'escacs6 0 - 16 Roca Planas Edgar 2004Sant Andreu C.E.1
510Taltavull Hidalgo Artur 1849Sant Andreu C.E.6 1 - 06 Garcia Gil Oriol 1830Colon Sabadell Chessy11
625Xifra Tome Bernat 1774Gerunda, C.E.6 1 - 0 Garcia Caro Juan Alber 1774Alt Emporda, Club D'escacs23
732Pujol Biosca Joan 1749Amposta C.E. 0 - 1 Castillo Dalmau Arnau 1928Club D'escacs Vila Olimpica5
86Acevedo Egido David 1916Alt Emporda, Club D'escacs ½ - ½ Torrents Busquet Foix 1758Vilafranca C.E.30
955Martinez Gueldos Ferran *)1700Paretana D'escacs, Associacio4 0 - 14 Martinez Lopez Ramon 1765Peona I Peo, C.E.27
108Alvarez Albiol Daniel 1873Foment Martinenc C.E. 1 - 0 Creixans Comerma Pol 1701Lira, La C.E.54
1114Diaz Navarro Unai 1814Colmena, La C.E. 0 - 1 Parra Ordorica Arnau 1774Llinars, Club D'escacs24
1213Sastre Martin Daniel 1825Lleida C.E.5 ½ - ½ Gabarro Servitja Adria 1729Catalonia C.E.41
1331Alcon Llosada Jaume 1752Geva-Cea C.E.5 ½ - ½5 Cervello Navarro Hector 1813Badia, Club Escacs I Cultura15
1416Casares Bonals Ainhoa 1800Llinars, Club D'escacs5 1 - 05 Pou Caminal Bernat 1761Peona I Peo, C.E.28
1533Company Fernandez David 1748Llinars, Club D'escacs5 ½ - ½5 Insa Pujolar Marti 1791Alt Emporda, Club D'escacs19
1659Nogues Esteve Vicenc 1690Cardona5 0 - 15 Garcia Encinas Jan 1782Ripollet Club Escacs20
1721Martinez Gamiz Marc 1780Geva-Cea C.E.5 ½ - ½5 Padin Jimenez Oriol 1742Lira, La C.E.36
1826Pedra Marquina Joan 1768Balaguer C.E.5 ½ - ½5 Camprubi Juanola Jordi 1740Banyoles, C.E.37
1918Funes Ostos Aitor 1795Calldetenes C.E. 1 - 05 Asensio Berna David 1652Badia, Club Escacs I Cultura71
2022Lajarin Serra Ruben 1779Colon Sabadell Chessy 0 - 1 Granell Jurado Ferran 1698Mataro C.E.56
2176Pano Soriano Sergio 1640Figueres C.E. 0 - 1 Sanchez Oliveras Guillem 1758Masnou C.E.29
2244Castro Estrella Joan Gabriel 1726Tres Peons C.E. 1 - 0 Casado Graboleda Jokin 1637Figueres C.E.79
2346Amirkhanyan Ruben 1716Colmena, La C.E. 0 - 1 Lopez Oliva Luis 1632Badia, Club Escacs I Cultura81
2493Garcia Martinez Joel 1491Gran Penya Vilanova C.E. 0 - 1 Jovani Vilanova Albert 1705Amposta C.E.50
2553Catala Ulied Carles 1701Club D'escacs Vila Olimpica 0 - 1 Gasso Karanev Antonio 1508Balafia-Adejo Club D'escacs92
2651Mangues Rubia Alex 1704Colon Ateneu C.E.4 0 - 14 Rodriguez Gonzalez Gerard 1800Colon Ateneu C.E.17
2734Fortuny Velasco Oscar 1744Espluga De Francolí, Club Esca4 ½ - ½4 Rebollo Ordonez Dani 1691Alt Emporda, Club D'escacs58
2838Robles Fabregat Albert 1737Ruy Lopez, Club Escacs4 0 - 14 Armenteras Negredo Jordi 1684Igualadi, Ateneu60
2940Monllau Paredes Moises 1734Peo Vuit, C.E.4 ½ - ½4 Al-Badwan Mendieta Nabih 1683Paretana D'escacs, Associacio61
3067Recio Martinez Manuel 1665Tarragona C.E.4 0 - 14 Altomonte Castilla Alex 1727Badia, Club Escacs I Cultura43
3145Garcia Gomez Marti 1718Viladecans C.E.4 1 - 04 Elkowaihi Talbi Aya 1682Castellar Del Valles C.E.63
3270Rivera Torrents Pol 1654Cardona4 0 - 14 De La Riva Real Ariadna 1714Geva-Cea C.E.47
3348Higueras Ruiz Blai 1710Alt Emporda, Club D'escacs4 0 - 14 Pano Soriano Gonzalo 1655Figueres C.E.69
3449Romero Torras Bernat 1709Igualadi, Ateneu4 0 - 14 Porcar Sales Joel 1405Hospitalet De L'infant C.E.111
3564Blasco Pomarol Carlos 1674Lira, La C.E. 1 - 0 Niubo Garcia Adai 1742Valls C.E.35
3665Duro Lopez Hugo 1671Cornella C.E. 0 - 1 Pou Tuset Oriol 1736Gerunda, C.E.39
3762Casas Vinas Arthur 1683Colon Ateneu C.E. ½ - ½ Roura Cortada Pep 1540Figueres C.E.89
3894Soultygov Adam 1488Joviat Fundacio 1 - 0 Garcia Silvan Lara 1639Badia, Club Escacs I Cultura77
3952Pedra Marquina Alex 1702Balaguer C.E.3 1 - 0 Milla Domenech Bernat 1408Espluga De Francolí, Club Esca110
4068Guerrero Moreno Ainoha 1661Colmena, La C.E.3 ½ - ½3 Castillo Herreros Enric 1484Sant Andreu C.E.95
4172Niubo Garcia Arnau 1650Valls C.E.3 1 - 03 Garanto Munne Pau 1460Colon Sabadell Chessy99
4287Gallardo Espinar Daniel 1548Hostalric Club Escacs3 1 - 03 Año Pla Paula 1647Peo Vuit, C.E.73
4388Hervas Carretero Flavio 1545Alt Emporda, Club D'escacs3 1 - 03 Gonzalez Pedraza Angela 1643Sant Boi C.E.74
4475Batalla Pascualena Adria 1641Peona I Peo, C.E.3 0 - 13 Gabanach Fernandez Victor 1451Mataro C.E.101
4596Sanchez Sala Marc 1480Geva-Cea C.E.3 0 - 13 Collazo Casals Marc 1629Llinars, Club D'escacs82
46108Juncosa Padros Ernest 1416Peona I Peo, C.E.3 0 - 13 Huerta Llorens Oriol 1628Valls C.E.83
47100Vidal Martinez Albert 1460Sant Andreu C.E.3 ½ - ½3 Huerta Llorens Aleix 1606Valls C.E.85
4886Vendrell Lara Gerdard 1566Balaguer C.E.3 1 - 03 Horta Gafarot Marc 1416Cassa C.E.107
49102Ragon Vaca Jordi 1447Sitges Prado Suburenc, C.E. 1 - 0 Gomez Rivera Sergio 1691Llinars, Club D'escacs57
5090Leon Gimenez Alvaro 1528Club D'escacs Vila Olimpica 1 - 0 Magherusan Miguel Daniel 1436Escacs Reus104
5198Batalla Hernandez Ivan 1472Colon Sabadell Chessy 0 - 1 Juanico Rull Marcel 1430Colon Sabadell Chessy105
5266Montero Olmos Jana 1667Palleja, Club Escacs2 1 - 02 Cubero Ortiz De Latierro Sara 1360Reus, Escacs C.E.114
53106Gimenez Sanz Javier 1428Reus, Escacs C.E.2 0 - 12 Rodriguez Lopez Xavier 1477Terrassa Del Csc, C.E.97
54109Barat Serna Judit Xiaomi 1409Alt Emporda, Club D'escacs2 1 - 02 Olive Torras Ferran 1439Colon Sabadell Chessy103
55112Homs Jimenez Jaume 1390Mataro C.E.2 0 - 1 Altomonte Castilla Daniela 1388Badia, Club Escacs I Cultura113
5691Sanchez Rabassa Lionel 1525Masdenverge C.E. 1 - 0 Marin Galito Ariadna 1638Vallfogona C.E.78
5780Segui Blanes Julia 1637Peona I Peo, C.E.2 0 Sense emparellar
5884Birling Niel 1619Caldes De Montbui C.E.0 0 Sense emparellar



Classificació

Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S12

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 9 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFEDEloFIDEClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
12Travesset Sagre JanCAT19991761Sant Andreu C.E.8,043,050,555,5
27Navajas Alvarez JosepCAT18801551Vall Del Tenes, Club Escacs7,542,550,555,0
33Jimenez Munoz NicolasCAT19931700Peona I Peo, C.E.7,044,052,056,5
410Taltavull Hidalgo ArturCAT18491571Sant Andreu C.E.7,040,047,551,5
51Roca Planas EdgarCAT20041588Sant Andreu C.E.7,039,047,051,5
625Xifra Tome BernatCAT17741403Gerunda, C.E.7,039,046,050,0
79Gonzalez Cobos ArnauCAT18511475Vall Del Tenes, Club Escacs6,541,049,051,5
85Castillo Dalmau ArnauCAT19281662Club D'escacs Vila Olimpica6,541,048,052,0
912Bernado Lopez RogerCAT18261484Colon Sabadell Chessy6,539,547,051,0
1024Parra Ordorica ArnauCAT17741261Llinars, Club D'escacs6,536,042,045,5
118Alvarez Albiol DanielCAT18731553Foment Martinenc C.E.6,535,041,044,5
126Acevedo Egido DavidCAT19161522Alt Emporda, Club D'escacs6,040,547,551,5
1342Casares Bonals AsierCAT17281377Llinars, Club D'escacs6,040,547,550,5
1411Garcia Gil OriolCAT18301446Colon Sabadell Chessy6,039,547,050,5
1520Garcia Encinas JanCAT17821307Ripollet Club Escacs6,039,046,049,5
164Alcala Gonzalez CesarCAT19331617Vilafranca C.E.6,036,044,048,0
1741Gabarro Servitja AdriaCAT17291397Catalonia C.E.6,035,542,044,5
1830Torrents Busquet FoixwCAT17581243Vilafranca C.E.6,034,541,044,5
1916Casares Bonals AinhoawCAT18001399Llinars, Club D'escacs6,030,536,039,0
2036Padin Jimenez OriolCAT17421478Lira, La C.E.5,540,048,052,0
2132Pujol Biosca JoanCAT17491401Amposta C.E.5,539,546,550,0
2254Creixans Comerma PolCAT17011225Lira, La C.E.5,539,045,550,0
2381Lopez Oliva LuisCAT16321209Badia, Club Escacs I Cultura5,538,545,048,5
2433Company Fernandez DavidCAT17481408Llinars, Club D'escacs5,538,045,047,5
2514Diaz Navarro UnaiCAT18141400Colmena, La C.E.5,538,044,548,5
2613Sastre Martin DanielCAT18251686Lleida C.E.5,537,544,547,5
2723Garcia Caro Juan AlberCAT17741305Alt Emporda, Club D'escacs5,537,045,047,5
2818Funes Ostos AitorCAT17951236Calldetenes C.E.5,537,044,547,0
2992Gasso Karanev AntonioCAT15080Balafia-Adejo Club D'escacs5,536,542,546,0
3015Cervello Navarro HectorCAT18131466Badia, Club Escacs I Cultura5,535,543,547,5
3137Camprubi Juanola JordiCAT17401307Banyoles, C.E.5,535,542,045,5
3244Castro Estrella Joan GabrielCAT17261516Tres Peons C.E.5,534,542,045,5
3321Martinez Gamiz MarcAND17801312Geva-Cea C.E.5,534,541,542,5
3419Insa Pujolar MartiCAT17911125Alt Emporda, Club D'escacs5,534,540,544,5
3556Granell Jurado FerranCAT16981392Mataro C.E.5,534,040,543,0
3626Pedra Marquina JoanCAT17681301Balaguer C.E.5,533,540,043,0
3731Alcon Llosada JaumeAND17521210Geva-Cea C.E.5,532,539,040,0
3850Jovani Vilanova AlbertCAT17051460Amposta C.E.5,532,038,541,5
3929Sanchez Oliveras GuillemCAT17580Masnou C.E.5,530,036,038,5
4043Altomonte Castilla AlexCAT17271343Badia, Club Escacs I Cultura5,033,540,043,5
4128Pou Caminal BernatCAT17610Peona I Peo, C.E.5,033,040,544,0
4259Nogues Esteve VicencCAT16900Cardona5,032,040,042,5
4371Asensio Berna DavidCAT16520Badia, Club Escacs I Cultura5,030,537,040,0
4417Rodriguez Gonzalez GerardCAT18001371Colon Ateneu C.E.5,030,536,039,0
45111Porcar Sales JoelCAT14050Hospitalet De L'infant C.E.5,030,035,538,0
4660Armenteras Negredo JordiCAT16840Igualadi, Ateneu5,028,535,538,5
4745Garcia Gomez MartiCAT17180Viladecans C.E.5,027,534,537,5
4869Pano Soriano GonzaloCAT16550Figueres C.E.5,027,534,036,0
4927Martinez Lopez RamonCAT17650Peona I Peo, C.E.5,027,533,536,5
5047De La Riva Real AriadnawAND17140Geva-Cea C.E.5,027,533,035,5
5140Monllau Paredes MoisesCAT17341518Peo Vuit, C.E.4,538,045,048,0
5246Amirkhanyan RubenCAT17160Colmena, La C.E.4,534,541,543,5
5322Lajarin Serra RubenCAT17791249Colon Sabadell Chessy4,534,541,045,0
5476Pano Soriano SergioCAT16400Figueres C.E.4,534,540,042,5
5564Blasco Pomarol CarlosCAT16741112Lira, La C.E.4,534,041,544,5
5693Garcia Martinez JoelCAT14910Gran Penya Vilanova C.E.4,533,539,040,5
5758Rebollo Ordonez DaniCAT16910Alt Emporda, Club D'escacs4,533,040,043,5
5879Casado Graboleda JokinCAT16371315Figueres C.E.4,533,039,043,0
5934Fortuny Velasco OscarCAT17440Espluga De Francolí, Club Esca4,531,538,540,5
6053Catala Ulied CarlesCAT17011394Club D'escacs Vila Olimpica4,530,537,540,5
6161Al-Badwan Mendieta NabihCAT16831174Paretana D'escacs, Associacio4,530,536,539,0
6294Soultygov AdamCAT14881015Joviat Fundacio4,527,533,035,5
6339Pou Tuset OriolCAT17360Gerunda, C.E.4,524,029,532,0
6455Martinez Gueldos FerranCAT17000Paretana D'escacs, Associacio4,034,540,542,0
6563Elkowaihi Talbi AyawCAT16820Castellar Del Valles C.E.4,032,538,541,0
6686Vendrell Lara GerdardCAT15661319Balaguer C.E.4,032,037,540,0
6787Gallardo Espinar DanielCAT15481315Hostalric Club Escacs4,031,537,540,0
6851Mangues Rubia AlexCAT17040Colon Ateneu C.E.4,031,037,540,0
6949Romero Torras BernatCAT17090Igualadi, Ateneu4,031,037,539,5
7038Robles Fabregat AlbertCAT17370Ruy Lopez, Club Escacs4,031,037,039,0
7182Collazo Casals MarcCAT16291291Llinars, Club D'escacs4,030,537,540,0
7248Higueras Ruiz BlaiCAT17100Alt Emporda, Club D'escacs4,030,536,538,5
7362Casas Vinas ArthurCAT16830Colon Ateneu C.E.4,030,036,539,5
7452Pedra Marquina AlexCAT17020Balaguer C.E.4,029,034,537,5
7567Recio Martinez ManuelCAT16650Tarragona C.E.4,028,035,037,0
7689Roura Cortada PepCAT15400Figueres C.E.4,027,533,535,0
7788Hervas Carretero FlavioCAT15450Alt Emporda, Club D'escacs4,027,034,036,0
7883Huerta Llorens OriolCAT16281298Valls C.E.4,026,532,534,0
7970Rivera Torrents PolCAT16540Cardona4,026,031,533,5
80101Gabanach Fernandez VictorCAT14510Mataro C.E.4,026,031,533,0
8172Niubo Garcia ArnauCAT16500Valls C.E.4,025,030,533,0
8265Duro Lopez HugoCAT16711452Cornella C.E.3,535,542,045,5
83110Milla Domenech BernatCAT14080Espluga De Francolí, Club Esca3,533,038,541,5
8477Garcia Silvan LarawCAT16391230Badia, Club Escacs I Cultura3,532,538,540,0
8590Leon Gimenez AlvaroCAT15280Club D'escacs Vila Olimpica3,531,537,039,5
8695Castillo Herreros EnricCAT14840Sant Andreu C.E.3,529,535,036,5
8768Guerrero Moreno AinohawCAT16610Colmena, La C.E.3,528,034,037,0
8835Niubo Garcia AdaiCAT17420Valls C.E.3,527,533,035,5
8985Huerta Llorens AleixCAT16061107Valls C.E.3,527,033,535,0
90102Ragon Vaca JordiCAT14470Sitges Prado Suburenc, C.E.3,525,030,031,0
91100Vidal Martinez AlbertCAT14600Sant Andreu C.E.3,524,529,531,5
92105Juanico Rull MarcelCAT14301036Colon Sabadell Chessy3,520,525,526,5
9373Año Pla PaulawCAT16471241Peo Vuit, C.E.3,029,535,537,5
9474Gonzalez Pedraza AngelawCAT16430Sant Boi C.E.3,029,034,537,5
9575Batalla Pascualena AdriaCAT16410Peona I Peo, C.E.3,028,534,035,5
9696Sanchez Sala MarcAND14800Geva-Cea C.E.3,028,033,035,5
97107Horta Gafarot MarcCAT14160Cassa C.E.3,027,032,535,0
98109Barat Serna Judit XiaomiwCAT14090Alt Emporda, Club D'escacs3,027,032,034,0
99108Juncosa Padros ErnestCAT14160Peona I Peo, C.E.3,026,531,534,5
10099Garanto Munne PauCAT14600Colon Sabadell Chessy3,026,032,034,5
10197Rodriguez Lopez XavierCAT14770Terrassa Del Csc, C.E.3,025,530,532,5
10266Montero Olmos JanawCAT16670Palleja, Club Escacs3,017,023,525,0
103104Magherusan Miguel DanielCAT14360Escacs Reus2,531,537,040,5
10457Gomez Rivera SergioCAT16910Llinars, Club D'escacs2,528,033,535,0
105113Altomonte Castilla DanielawCAT13880Badia, Club Escacs I Cultura2,525,030,532,0
10698Batalla Hernandez IvanCAT14720Colon Sabadell Chessy2,524,030,031,0
10791Sanchez Rabassa LionelCAT15250Masdenverge C.E.2,522,026,527,5
108103Olive Torras FerranCAT14390Colon Sabadell Chessy2,025,530,532,0
109106Gimenez Sanz JavierCAT14280Reus, Escacs C.E.2,024,529,532,0
11080Segui Blanes JuliawCAT16370Peona I Peo, C.E.2,023,529,030,0
111112Homs Jimenez JaumeCAT13900Mataro C.E.2,023,527,529,0
112114Cubero Ortiz De Latierro SarawCAT13600Reus, Escacs C.E.2,018,022,523,5
11378Marin Galito AriadnawCAT16380Vallfogona C.E.1,521,026,527,5
11484Birling NielCAT16190Caldes De Montbui C.E.0,022,527,530,0

 

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S14

9. Ronda El 2017/04/13 A les 09:30

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
14Riu Lopez Sergi 2083Foment Martinenc C.E. ½ - ½7 Masague Artero Guerau 2141Lleida C.E.2
23Cespedes Llaverias Llibert 2096Tres Peons C.E.6 0 - 16 Martin Barcelo Carles 2033Palleja, Club Escacs7
35Ros Alonso Joana 2075Sant Boi C.E.6 1 - 06 Prats Safont Sergi 2040Llinars, Club D'escacs6
49Povill Claros Laura 1974Peona I Peo, C.E.6 1 - 0 Garcia Ramos Anais 1897Peona I Peo, C.E.20
51Alvarez Albiol Victor 2148Foment Martinenc C.E. 0 - 1 Lisiewicz Jornet Julia 1856Masdenverge C.E.32
622Alfonso Pellisa Aaron 1884Reus Ploms, Club Natacio 1 - 05 Cano Vila Eduard 1953Colon Ateneu C.E.10
725Parra Ordorika Gorka 1877Llinars, Club D'escacs5 0 - 15 Pueyo Amoros Pau 1990Sant Boi C.E.8
823Zafra Bono Diego 1883Ruy Lopez, Club Escacs5 ½ - ½5 Jorda Ottens Marc 1953Gerunda, C.E.11
943Farre I Benseny Miquel 1805Sant Gregori C.E.5 1 - 05 Fosch Ferre Arnau 1947Masdenverge C.E.12
1013Huerta Llorens Arnau 1945Valls C.E.5 ½ - ½5 Fernandez Herrera Aleix 1808Mataro C.E.42
1141Salvans Serra Arnau 1814Calldetenes C.E.5 ½ - ½5 Moya Nunez Salvador 1932Foment Martinenc C.E.14
1224Dartmann Aubanell Catriona 1877Peona I Peo, C.E.5 ½ - ½5 Dominguez Laguna Eduard 1900Sant Josep De Badalona C.E.18
1319Ribera Veganzones Josep Maria 1898Geva-Cea C.E.5 ½ - ½5 Alcon Llosada Alex 1788Geva-Cea C.E.46
1417Horta Gafarot Biel 1901Gerunda, C.E. 1 - 0 Carranza Kairgaliyev Jan 1770Cerdanyola Mataro C.E.52
1521Maria Oproae Alex 1897Llinars, Club D'escacs 1 - 0 Cubero Ortiz De Latierro Osca 1738Reus, Escacs C.E.56
1635Estruch Andreu Lluc 1835Guissona, Ateneu ½ - ½ Alvaro Hermosa Ramon 1871Mataro C.E.26
1736Bulygin Grigory 1826Lira, La C.E. 1 - 0 Lavernia Marco Marc 1869Masdenverge C.E.27
1840Palau Barrufet Vinyet 1814Alcoletge Club Escacs 1 - 0 Barrionuevo Nistal Hugo 1864Mataro C.E.28
1929Moncunill Calvet Pol 1862Colon Ateneu C.E. 0 - 1 Mallol Descarrega Aleix 1779Figueres C.E.48
2047Alcantara Ruiz Natalia 1787Montmelo C.E. 1 - 0 Goloubev Goloubeva Maria 1859Gerunda, C.E.31
2145Cruz Medina Julia 1790Badia, Club Escacs I Cultura 0 - 1 Sierra Macias Adan 1854Cerdanyola Valles C.E.33
2249Salvado Garcia Marc 1776Masdenverge C.E. 1 - 0 Tubert Mascort Joan 1839Cassa C.E.34
2315Zheng Hong Wei 1927Montornes C.E.4 0 - 14 De Lomas Busquets Alba 1765Argentona C.P. Escacs54
2458Murciano Criado Natalia 1732Foment Martinenc C.E.4 0 - 14 Bes Alvarez Alex 1920Foment Martinenc C.E.16
2560Alcon Davalos Marc 1726Granollers-Canovelles4 1 - 04 Pou Tuset Miquel 1815Gerunda, C.E.39
2650Ibarz Guasch Maria 1775Espluga De Francolí, Club Esca4 1 - 04 Llompart Capsie Adria 1710Valls C.E.62
2753Querol Zamora Ivan 1768Masdenverge C.E.4 ½ - ½4 Ventura Cebada Oriol 1648Cardona78
2830Lopez Minguella Armand 1861Balafia-Adejo Club D'escacs ½ - ½ Baques Choy Berta 1706Colon Ateneu C.E.65
2937Villodres Rubio Adrian 1825Cerdanyola Valles C.E. 1 - 0 Molina Salva Josep 1693Vila-Seca C.E.69
3038De Santiago Gordo Abel 1824Gran Penya Vilanova C.E. ½ - ½ Cano Rodriguez Daniel 1701Balafia-Adejo Club D'escacs67
3183Rocamora Martorell Ferran 1545Mataro C.E. ½ - ½ Salat Guitart Gerard 1798Igualadi, Ateneu44
3255Rossell Aran Joan 1756Peona I Peo, C.E. 1 - 0 Lajarin Rallo Marc 1636Colon Sabadell Chessy80
3357Fresneda Arias Esther 1734Cornella C.E.3 0 - 1 Bautista Sarmiento Joel 1659Badia, Club Escacs I Cultura73
3463Vinolas Anglada Laura 1708Figueres C.E.3 1 - 03 Romeu Miracle Joel 1672Torredembarra C.E.72
3566Biosca Cid Merce 1701Peo Vuit, C.E.3 1 - 03 Gomez Rivera Judit 1644Llinars, Club D'escacs79
3677Costas Escote Mireia 1649Lira, La C.E.3 ½ - ½3 Garcia-Arroba Romero Adrian 1696Reus, Escacs C.E.68
3770Mancha Cerezuela Sergio 1680Mataro C.E.3 1 - 03 Guasch Guasch Jan 1650Valls C.E.76
3881Sinfreu Sitges Sem 1577Cardona3 0 - 13 Ponsa Alcubierre Gemma 1673Badia, Club Escacs I Cultura71
3989Badosa Ferreiro Genis 1441Paretana D'escacs, Associacio3 0 - 1 Silion Alexandru 1522Montornes C.E.85
4074Gutierrez Villuendas Luis Mig 1652Lleida C.E. 1 - 0 Agapito Garrido Bernat 1512Mataro C.E.86
4164Salvany Alonso Artur 1707Vall Del Tenes, Club Escacs 1 - 02 Masot Casals Joan 1570Balafia-Adejo Club D'escacs82
4261Llinares Pampols Samuel 1710Lleida C.E.2 0 - 12 Amirkhanyan Mane 1771Colmena, La C.E.51
4375Taltavull Hidalgo Junia 1652Peona I Peo, C.E.2 0 - 12 Arquero Jornet Ivan 1530Masdenverge C.E.84
4491Roura Cortada Joana 1411Figueres C.E. 0 - 11 Albero Luelmo Yeray 1507Valls C.E.87
4588Rodriguez Pinillos Diana *)1480Colon Ateneu C.E.2 1 - 0 Lajarin Rallo Oscar 1412Colon Sabadell Chessy90
4659Segui Blanes Gerard 1730Peona I Peo, C.E.4 0 Sense emparellar



Classificació

Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S14

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 9 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFEDEloFIDEClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
12Masague Artero GuerauCAT21412034Lleida C.E.7,540,547,551,5
24Riu Lopez SergiCAT20831869Foment Martinenc C.E.7,041,048,552,5
35Ros Alonso JoanawCAT20751952Sant Boi C.E.7,040,548,053,0
49Povill Claros LaurawCAT19741818Peona I Peo, C.E.7,036,543,047,5
57Martin Barcelo CarlesCAT20331878Palleja, Club Escacs7,035,542,546,5
622Alfonso Pellisa AaronCAT18841667Reus Ploms, Club Natacio6,538,045,549,5
732Lisiewicz Jornet JuliawCAT18561467Masdenverge C.E.6,538,045,047,0
83Cespedes Llaverias LlibertCAT20962013Tres Peons C.E.6,041,549,053,0
96Prats Safont SergiCAT20401791Llinars, Club D'escacs6,038,545,548,5
108Pueyo Amoros PauCAT19901722Sant Boi C.E.6,037,043,548,0
1143Farre I Benseny MiquelCAT18050Sant Gregori C.E.6,029,536,038,5
1214Moya Nunez SalvadorCAT19321598Foment Martinenc C.E.5,539,546,551,0
1319Ribera Veganzones Josep MariaAND18981526Geva-Cea C.E.5,538,546,049,5
141Alvarez Albiol VictorCAT21482082Foment Martinenc C.E.5,538,045,049,5
1520Garcia Ramos AnaiswCAT18971699Peona I Peo, C.E.5,538,045,049,0
1646Alcon Llosada AlexAND17881483Geva-Cea C.E.5,536,043,044,0
1718Dominguez Laguna EduardCAT19001741Sant Josep De Badalona C.E.5,536,042,046,0
1836Bulygin GrigoryCAT18261423Lira, La C.E.5,535,543,046,0
1948Mallol Descarrega AleixCAT17791492Figueres C.E.5,535,041,044,0
2042Fernandez Herrera AleixCAT18081369Mataro C.E.5,534,541,544,5
2111Jorda Ottens MarcCAT19531431Gerunda, C.E.5,534,540,044,0
2213Huerta Llorens ArnauCAT19451623Valls C.E.5,534,040,544,5
2341Salvans Serra ArnauCAT18141513Calldetenes C.E.5,534,040,543,0
2424Dartmann Aubanell CatrionawCAT18771617Peona I Peo, C.E.5,534,040,043,0
2523Zafra Bono DiegoCAT18831601Ruy Lopez, Club Escacs5,533,539,543,0
2633Sierra Macias AdanCAT18541421Cerdanyola Valles C.E.5,533,039,043,0
2717Horta Gafarot BielCAT19011497Gerunda, C.E.5,532,037,541,0
2821Maria Oproae AlexCAT18971549Llinars, Club D'escacs5,531,538,541,5
2947Alcantara Ruiz NataliawCAT17871295Montmelo C.E.5,529,537,040,0
3049Salvado Garcia MarcCAT17761439Masdenverge C.E.5,529,036,039,0
3140Palau Barrufet VinyetwCAT18141373Alcoletge Club Escacs5,529,034,537,5
3212Fosch Ferre ArnauCAT19471707Masdenverge C.E.5,039,546,549,5
3326Alvaro Hermosa RamonCAT18711582Mataro C.E.5,036,043,047,0
3410Cano Vila EduardCAT19531593Colon Ateneu C.E.5,035,542,546,0
3525Parra Ordorika GorkaCAT18771630Llinars, Club D'escacs5,034,540,544,5
3616Bes Alvarez AlexCAT19201735Foment Martinenc C.E.5,034,540,542,5
3735Estruch Andreu LlucCAT18351432Guissona, Ateneu5,032,538,041,5
3850Ibarz Guasch MariawCAT17751582Espluga De Francolí, Club Esca5,031,538,540,5
3960Alcon Davalos MarcCAT17261063Granollers-Canovelles5,031,537,040,0
4054De Lomas Busquets AlbawCAT17651419Argentona C.P. Escacs5,028,035,037,0
4129Moncunill Calvet PolCAT18621345Colon Ateneu C.E.4,538,545,548,5
4231Goloubev Goloubeva MariawCAT18591510Gerunda, C.E.4,536,542,545,5
4334Tubert Mascort JoanCAT18391415Cassa C.E.4,536,043,045,0
4428Barrionuevo Nistal HugoCAT18641428Mataro C.E.4,535,541,045,0
4552Carranza Kairgaliyev JanCAT17701530Cerdanyola Mataro C.E.4,535,042,046,0
4627Lavernia Marco MarcCAT18691513Masdenverge C.E.4,534,542,045,0
4753Querol Zamora IvanCAT17681394Masdenverge C.E.4,533,039,042,0
4845Cruz Medina JuliawCAT17901484Badia, Club Escacs I Cultura4,533,038,539,5
4973Bautista Sarmiento JoelCAT16591348Badia, Club Escacs I Cultura4,531,036,539,0
5078Ventura Cebada OriolCAT16481072Cardona4,531,036,538,5
5155Rossell Aran JoanCAT17561051Peona I Peo, C.E.4,530,536,538,5
5256Cubero Ortiz De Latierro OscaCAT17381343Reus, Escacs C.E.4,530,536,038,0
5337Villodres Rubio AdrianCAT18251392Cerdanyola Valles C.E.4,527,532,534,5
5415Zheng Hong WeiCAT19271661Montornes C.E.4,040,047,551,5
5566Biosca Cid MercewCAT17011411Peo Vuit, C.E.4,034,041,044,0
5630Lopez Minguella ArmandCAT18611588Balafia-Adejo Club D'escacs4,034,040,042,0
5762Llompart Capsie AdriaCAT17101340Valls C.E.4,033,038,541,5
5867Cano Rodriguez DanielCAT17011421Balafia-Adejo Club D'escacs4,032,038,541,0
5965Baques Choy BertawCAT17060Colon Ateneu C.E.4,031,537,040,0
6039Pou Tuset MiquelCAT18150Gerunda, C.E.4,031,537,039,5
6138De Santiago Gordo AbelCAT18240Gran Penya Vilanova C.E.4,029,536,540,0
6258Murciano Criado NataliawCAT17320Foment Martinenc C.E.4,029,034,536,5
6370Mancha Cerezuela SergioCAT16801430Mataro C.E.4,028,535,538,5
6459Segui Blanes GerardCAT17300Peona I Peo, C.E.4,028,534,036,0
6544Salat Guitart GerardCAT17980Igualadi, Ateneu4,028,534,035,0
6671Ponsa Alcubierre GemmawCAT16730Badia, Club Escacs I Cultura4,028,534,035,0
6763Vinolas Anglada LaurawCAT17081343Figueres C.E.4,026,532,033,0
6883Rocamora Martorell FerranCAT15451452Mataro C.E.4,026,031,034,0
6980Lajarin Rallo MarcCAT16361208Colon Sabadell Chessy3,530,536,038,0
7077Costas Escote MireiawCAT16490Lira, La C.E.3,528,535,038,0
7168Garcia-Arroba Romero AdrianCAT16961443Reus, Escacs C.E.3,526,532,533,5
7274Gutierrez Villuendas Luis MigCAT16520Lleida C.E.3,525,531,033,5
7369Molina Salva JosepCAT16931357Vila-Seca C.E.3,525,030,531,5
7464Salvany Alonso ArturCAT17071309Vall Del Tenes, Club Escacs3,524,530,032,0
7585Silion AlexandruCAT15221122Montornes C.E.3,520,025,526,5
7676Guasch Guasch JanCAT16501447Valls C.E.3,032,538,541,5
7779Gomez Rivera JuditwCAT16441228Llinars, Club D'escacs3,031,036,539,0
7851Amirkhanyan ManewCAT17710Colmena, La C.E.3,029,535,537,5
7972Romeu Miracle JoelCAT16721380Torredembarra C.E.3,029,034,536,5
8081Sinfreu Sitges SemCAT15770Cardona3,028,534,035,0
8157Fresneda Arias EstherwCAT17341465Cornella C.E.3,024,029,031,0
8289Badosa Ferreiro GenisCAT14410Paretana D'escacs, Associacio3,023,029,031,5
8384Arquero Jornet IvanCAT15301187Masdenverge C.E.3,019,023,524,5
8488Rodriguez Pinillos DianawCAT14800Colon Ateneu C.E.3,019,023,024,0
8586Agapito Garrido BernatCAT15120Mataro C.E.2,521,026,527,5
8682Masot Casals JoanCAT15700Balafia-Adejo Club D'escacs2,027,031,534,5
8761Llinares Pampols SamuelCAT17101190Lleida C.E.2,026,032,533,5
8875Taltavull Hidalgo JuniawCAT16521373Peona I Peo, C.E.2,026,031,032,0
8987Albero Luelmo YerayCAT15070Valls C.E.2,023,529,030,0
9091Roura Cortada JoanawCAT14110Figueres C.E.1,522,027,528,5
9190Lajarin Rallo OscarCAT14120Colon Sabadell Chessy1,521,525,526,5

 

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S16

9. Ronda El 2017/04/13 A les 09:30

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
17Claramunt Bassegoda Marcel 2127Colon Ateneu C.E. 0 - 17 Castillo Dalmau Albert 2217Club D'escacs Vila Olimpica3
21FMAyats Llobera Gerard 2318Llinars, Club D'escacs 1 - 0 Toquero Gracia Pau 2118Llinars, Club D'escacs10
38Marzo Pie Xavier 2120Colon Ateneu C.E. ½ - ½ Sama Salinas Hector 2247Lira, La C.E.2
46Sama Salinas Alejandro 2129Lira, La C.E. ½ - ½ Garcia Escoda Marc 2093Molins De Rei C.E. Foment11
516Martin Perez Pau 2040Llinars, Club D'escacs 1 - 0 Jausas Lopez Andrea 2119Peona I Peo, C.E.9
621Martinez Perez Sergio 2013Colon Sabadell Chessy 0 - 15 Gabarro Servitja Pau 2016Catalonia C.E.20
712Llados Clos Jordi 2070Peona I Peo, C.E.5 1 - 05 Mallol Descarrega Gerard 1991Figueres C.E.24
813Codina Calvo Daniel 2053Peona I Peo, C.E.5 1 - 05 Brunet Gil Pol 2026Lira, La C.E.18
914Torrents Busquet Marti 2053Vilafranca C.E. 1 - 05 Sanchez Oliveras Oriol 1859Masnou C.E.45
1029Castillo Martinez Aran 1950Mataro C.E. 0 - 1 Sole Pijuan Ferran 2157Lleida C.E.4
115Lopez Pajuelo Sergi 2137Montmelo C.E. 1 - 0 Lazaro Pujol Abel 1984Olot25
1215Catala Ulied Guillem 2051Club D'escacs Vila Olimpica 0 - 1 Gonzalez Alonso Marti 1992Colon Ateneu C.E.23
1332Perez Fonolleras Oliver 1923Figueres C.E. 0 - 1 Garcia Payas Alex 2039Mataro C.E.17
1419Sarrate Presas Jordi 2024Montmelo C.E. ½ - ½ Arias Prieto Diana 1952Montmelo C.E.28
1552Norberto Gonzalez Oriol 1827Tarragona C.E. 0 - 1 Bernat Pascual Magi 2011Catalunya C.E.22
1631Rodriguez Fernandez Bernat De 1935Gerunda, C.E.4 ½ - ½ Angles Roca Joel 1828Tarrega C.E.51
1737Martos Amiguet Valentina 1898Peona I Peo, C.E.4 1 - 04 Garcia Encinas Pau 1965Ripollet Club Escacs26
1827Pera Muntasell Marc 1961Lira, La C.E.4 1 - 04 Ceruelo Santiveri Oscar 1810Llinars, Club D'escacs55
1946Campas Altisent Adria 1846Vilafranca C.E.4 ½ - ½4 Ripoll Galvez Guerau 1939Lleida C.E.30
2033Juanico Rull Guillem 1908Colon Sabadell Chessy4 1 - 04 Lopez Nadal Alex 1834Paretana D'escacs, Associacio49
2148Sanchez Gilabert Andrea 1836Masdenverge C.E.4 0 - 14 Turon Crosa Isaac 1903Santa Eugenia Escacs35
2250Creixell Bermudo Robert 1830Igualadi, Ateneu ½ - ½ Camprubi Juanola Jaume 1904Banyoles, C.E.34
2336Estruch Andreu Guim 1900Guissona, Ateneu 1 - 0 Luco Perez Bernat 1794Igualada C.E.58
2440Lopez Oliva Victor 1876Badia, Club Escacs I Cultura ½ - ½ Sargsyan Anna 1803Colmena, La C.E.57
2559Olive Torras Ricard 1789Colon Sabadell Chessy 0 - 1 Fernandez Alsina David 1866Gerunda, C.E.43
2644Munne Carbonell Gerard 1860Colon Ateneu C.E. ½ - ½ Castilla Casanova Victor 1775Colon Ateneu C.E.61
2747Gonzalez Pedraza Africa 1842Sant Boi C.E.3 0 - 13 Ponsa Alcubierre Marina 1876Badia, Club Escacs I Cultura41
2842Marti Olivella Gerard 1870Vilafranca C.E.3 0 - 13 Mir Carnice Jordi 1759Lleida C.E.63
2956Jimenez Rimblas Raul 1806Colon Ateneu C.E.3 0 - 13 Santiago Arauco Aleix 1737Colon Ateneu C.E.65
3038Sentis Baena Samuel 1890Colon Sabadell Chessy ½ - ½ Guerrero Baez Indira 1681Paretana D'escacs, Associacio67
3160Curto Espuny Gerard 1777Peo Vuit, C.E. ½ - ½ Raventos Jane Agusti 1827Vilafranca C.E.53
3254Murillo Fiol Rodrigo 1818Figueres C.E. 1 - 0 Cano Rillo Ricard 1738Peona I Peo, C.E.64
3369Altes Rull Marc 1600Tarragona C.E. ½ - ½2 Vila Ardiaca Albert 1768Lleida C.E.62
3439Ochovo Gaubert Yannis 1877Ruy Lopez, Club Escacs 1 - 02 Alegre Monmany Eric 1729Palleja, Club Escacs66
3568Fernandez Ferreira Alex 1676Paretana D'escacs, Associacio2 1 bye



Classificació

Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S16

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 9 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFEDEloFIDEClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
13Castillo Dalmau AlbertCAT22172141Club D'escacs Vila Olimpica8,040,047,552,5
21FMAyats Llobera GerardCAT23182246Llinars, Club D'escacs7,541,049,054,0
32Sama Salinas HectorCAT22472212Lira, La C.E.7,041,549,554,0
416Martin Perez PauCAT20401825Llinars, Club D'escacs6,533,539,043,0
512Llados Clos JordiCAT20701844Peona I Peo, C.E.6,036,544,549,0
613Codina Calvo DanielCAT20531782Peona I Peo, C.E.6,036,543,546,5
78Marzo Pie XavierCAT21201978Colon Ateneu C.E.6,036,043,046,0
86Sama Salinas AlejandroCAT21292066Lira, La C.E.6,035,541,545,5
911Garcia Escoda MarcCAT20931910Molins De Rei C.E. Foment6,034,542,046,0
1020Gabarro Servitja PauCAT20161844Catalonia C.E.6,032,540,043,5
114Sole Pijuan FerranCAT21572010Lleida C.E.5,539,547,550,5
127Claramunt Bassegoda MarcelCAT21271869Colon Ateneu C.E.5,538,546,550,5
1310Toquero Gracia PauCAT21181993Llinars, Club D'escacs5,537,545,549,0
149Jausas Lopez AndreawCAT21191919Peona I Peo, C.E.5,536,043,547,0
1514Torrents Busquet MartiCAT20531951Vilafranca C.E.5,535,543,047,0
165Lopez Pajuelo SergiCAT21371964Montmelo C.E.5,535,542,544,5
1717Garcia Payas AlexCAT20391843Mataro C.E.5,535,541,545,5
1821Martinez Perez SergioCAT20131777Colon Sabadell Chessy5,535,541,545,5
1923Gonzalez Alonso MartiCAT19921814Colon Ateneu C.E.5,535,041,045,0
2022Bernat Pascual MagiCAT20111753Catalunya C.E.5,532,040,043,0
2118Brunet Gil PolCAT20261772Lira, La C.E.5,037,545,550,0
2224Mallol Descarrega GerardCAT19911745Figueres C.E.5,036,042,045,5
2345Sanchez Oliveras OriolCAT18591493Masnou C.E.5,035,041,043,5
2427Pera Muntasell MarcCAT19611735Lira, La C.E.5,031,537,539,5
2519Sarrate Presas JordiCAT20241842Montmelo C.E.5,031,038,041,0
2628Arias Prieto DianawCAT19521631Montmelo C.E.5,031,037,040,0
2735Turon Crosa IsaacCAT19031605Santa Eugenia Escacs5,030,538,040,0
2851Angles Roca JoelCAT18281409Tarrega C.E.5,030,536,038,5
2937Martos Amiguet ValentinawCAT18981620Peona I Peo, C.E.5,028,536,539,5
3033Juanico Rull GuillemCAT19081585Colon Sabadell Chessy5,027,033,035,5
3129Castillo Martinez AranCAT19501682Mataro C.E.4,540,046,548,5
3225Lazaro Pujol AbelCAT19841741Olot4,536,042,045,5
3332Perez Fonolleras OliverCAT19231619Figueres C.E.4,535,542,044,5
3443Fernandez Alsina DavidCAT18661518Gerunda, C.E.4,535,041,543,5
3531Rodriguez Fernandez Bernat DeCAT19351551Gerunda, C.E.4,533,039,541,0
3652Norberto Gonzalez OriolCAT18270Tarragona C.E.4,532,538,540,5
3730Ripoll Galvez GuerauCAT19391607Lleida C.E.4,532,038,041,0
3836Estruch Andreu GuimCAT19001558Guissona, Ateneu4,531,038,041,5
3915Catala Ulied GuillemCAT20511880Club D'escacs Vila Olimpica4,531,036,539,0
4046Campas Altisent AdriaCAT18461325Vilafranca C.E.4,530,036,038,0
4155Ceruelo Santiveri OscarCAT18101359Llinars, Club D'escacs4,034,540,543,5
4226Garcia Encinas PauCAT19651597Ripollet Club Escacs4,033,539,542,5
4344Munne Carbonell GerardCAT18601516Colon Ateneu C.E.4,033,039,040,5
4457Sargsyan AnnawRUS18031740Colmena, La C.E.4,031,036,539,5
4540Lopez Oliva VictorCAT18761456Badia, Club Escacs I Cultura4,030,536,538,0
4661Castilla Casanova VictorCAT17751481Colon Ateneu C.E.4,028,033,035,0
4734Camprubi Juanola JaumeCAT19041382Banyoles, C.E.4,027,533,035,0
4848Sanchez Gilabert AndreawCAT18361551Masdenverge C.E.4,027,533,034,5
4941Ponsa Alcubierre MarinawCAT18761554Badia, Club Escacs I Cultura4,027,032,535,5
5049Lopez Nadal AlexCAT18341425Paretana D'escacs, Associacio4,027,032,034,5
5165Santiago Arauco AleixCAT17371311Colon Ateneu C.E.4,025,530,533,0
5250Creixell Bermudo RobertCAT18301340Igualadi, Ateneu4,025,031,533,0
5363Mir Carnice JordiCAT17591513Lleida C.E.4,024,029,030,5
5459Olive Torras RicardCAT17891337Colon Sabadell Chessy3,531,537,040,5
5558Luco Perez BernatCAT17941308Igualada C.E.3,529,535,037,0
5654Murillo Fiol RodrigoCAT18181544Figueres C.E.3,525,031,033,0
5747Gonzalez Pedraza AfricawCAT18421643Sant Boi C.E.3,032,538,542,5
5842Marti Olivella GerardCAT18701618Vilafranca C.E.3,029,535,538,0
5956Jimenez Rimblas RaulCAT18061500Colon Ateneu C.E.3,027,533,034,5
6068Fernandez Ferreira AlexCAT16761212Paretana D'escacs, Associacio3,026,031,033,5
6167Guerrero Baez IndirawCAT16810Paretana D'escacs, Associacio3,025,530,533,0
6238Sentis Baena SamuelCAT18901577Colon Sabadell Chessy3,025,030,532,5
6353Raventos Jane AgustiCAT18271538Vilafranca C.E.3,023,028,030,0
6469Altes Rull MarcCAT16000Tarragona C.E.3,023,027,529,5
6560Curto Espuny GerardCAT17770Peo Vuit, C.E.3,022,026,028,5
6664Cano Rillo RicardCAT17380Peona I Peo, C.E.2,526,531,533,5
6762Vila Ardiaca AlbertCAT17681451Lleida C.E.2,524,029,031,0
6839Ochovo Gaubert YannisCAT18771497Ruy Lopez, Club Escacs2,521,026,528,0
6966Alegre Monmany EricCAT17290Palleja, Club Escacs2,025,029,531,0

 

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S18

9. Ronda El 2017/04/13 A les 09:30

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
11MKPorta Tovar Guillem 2318Colon Ateneu C.E.6 0 - 16 Salagran Ferragut Guillem 2290Gerunda, C.E.4
23MKGarcia Ramos Daniel 2313Peona I Peo, C.E.6 1 - 0 Perez Garcia Adria 2205Peona I Peo, C.E.11
310Serra Canals Oriol 2210Alt Emporda, Club D'escacs5 ½ - ½ MKPovill Claros Xavier 2314Peona I Peo, C.E.2
45MKMartinez Pla Xavier 2281Tres Peons C.E.5 ½ - ½5 Orteu Capdevila Max 2211Escola D'escacs De Barcelona9
58Jimenez Ruano Adrian 2221Cerdanyola Valles C.E.5 0 - 15 Martinez Lopez Carlos 2181Peona I Peo, C.E.12
613Pulido Leon Manuel 2173Peona I Peo, C.E.5 0 - 1 Ventura Bolet Alexandre 2259Club D'escacs Vila Olimpica6
77Ros Alonso Jaume 2241Sant Boi C.E. 1 - 0 Sole Gonzalez Edgar 2096Lleida C.E.21
815Alves Garcia Eric 2167Badia, Club Escacs I Cultura 1 - 0 Nunez Colome David 2106Alt Emporda, Club D'escacs18
917Riu Lopez Daniel 2150Foment Martinenc C.E. 1 - 0 Gonzalez Cominelli Alejo Gabr 2041Llinars, Club D'escacs26
1014Gonzalez Saguillo Oriol 2171Tres Peons C.E.4 1 - 0 Rovira Vila Jaume 2067Gerunda, C.E.23
1130Clua Guardia Mariona 1948Vallfogona C.E.4 ½ - ½4 Boixader Arbo Xavier 2163Barcelona, Club Escacs16
1219Panades Catarineu Oriol 2101Llinars, Club D'escacs 1 - 0 Llados Clos Jaume 2030Peona I Peo, C.E.28
1320Masalias Mira Marc 2100Valls C.E. 1 - 0 Torras Coloma Pau 1900Montmelo C.E.33
1432Pallas Ferrando Arnau 1935Tarragona C.E. ½ - ½ Cosialls Ris Ramon 2068Almenar Club Escacs22
1531Cartanya Caro Pau 1945Valls C.E. ½ - ½ Olivas Montoya Albert 2032Gerunda, C.E.27
1637Ovejero Torres Laura 1778Peona I Peo, C.E. 0 - 13 Juan Bartroli Marc 2064Catalunya C.E.24
1725Catala Ulied Bernat 2044Club D'escacs Vila Olimpica3 1 - 0 Moreno Martinez Edgar 1757Tarragona C.E.39
1838Forte Esparza Miguel 1758Badia, Club Escacs I Cultura3 1 - 0 Fernandez Rebollo Irene 1871Colmena, La C.E.34
1940Vinolas Anglada Jude Biel 1714Figueres C.E.2 1 - 03 Castano Jimenez Andreu 1975Colon Ateneu C.E.29
2035Cros Garcia Marc 1849Olot2 ½ - ½ Guasch Guasch Ferran 1849Valls C.E.36



Classificació

Campionat de Catalunya d'edats 2017 Categoria S18

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 9 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFEDEloFIDEClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
13MKGarcia Ramos DanielCAT23132208Peona I Peo, C.E.7,037,043,047,5
24Salagran Ferragut GuillemCAT22902270Gerunda, C.E.7,036,042,046,0
32MKPovill Claros XavierCAT23142257Peona I Peo, C.E.6,038,545,549,5
412Martinez Lopez CarlosCAT21811994Peona I Peo, C.E.6,037,044,048,0
51MKPorta Tovar GuillemCAT23182213Colon Ateneu C.E.6,035,542,547,0
65MKMartinez Pla XavierCAT22812184Tres Peons C.E.5,537,544,548,5
711Perez Garcia AdriaCAT22052167Peona I Peo, C.E.5,537,544,548,5
89Orteu Capdevila MaxCAT22112105Escola D'escacs De Barcelona5,537,544,547,5
910Serra Canals OriolCAT22102090Alt Emporda, Club D'escacs5,537,044,048,0
106Ventura Bolet AlexandreCAT22592078Club D'escacs Vila Olimpica5,535,040,544,5
1117Riu Lopez DanielCAT21502098Foment Martinenc C.E.5,533,539,542,0
1215Alves Garcia EricCAT21671961Badia, Club Escacs I Cultura5,532,039,041,5
137Ros Alonso JaumeCAT22412211Sant Boi C.E.5,532,037,541,5
148Jimenez Ruano AdrianCAT22212042Cerdanyola Valles C.E.5,039,046,049,5
1514Gonzalez Saguillo OriolCAT21712051Tres Peons C.E.5,035,041,043,5
1613Pulido Leon ManuelCAT21731908Peona I Peo, C.E.5,033,539,543,0
1716Boixader Arbo XavierCAT21632133Barcelona, Club Escacs4,538,045,047,0
1823Rovira Vila JaumeCAT20671831Gerunda, C.E.4,537,044,048,0
1921Sole Gonzalez EdgarCAT20961964Lleida C.E.4,535,042,046,0
2018Nunez Colome DavidCAT21061893Alt Emporda, Club D'escacs4,534,039,543,0
2126Gonzalez Cominelli Alejo GabrCAT20411899Llinars, Club D'escacs4,532,539,543,0
2219Panades Catarineu OriolCAT21011968Llinars, Club D'escacs4,532,538,541,0
2320Masalias Mira MarcCAT21001943Valls C.E.4,531,037,040,0
2430Clua Guardia MarionawCAT19481729Vallfogona C.E.4,528,534,036,5
2522Cosialls Ris RamonCAT20681814Almenar Club Escacs4,030,536,539,0
2627Olivas Montoya AlbertCAT20321791Gerunda, C.E.4,030,536,038,0
2731Cartanya Caro PauCAT19451700Valls C.E.4,029,034,537,5
2832Pallas Ferrando ArnauCAT19351617Tarragona C.E.4,028,534,537,0
2924Juan Bartroli MarcCAT20641780Catalunya C.E.4,028,035,037,5
3025Catala Ulied BernatCAT20441898Club D'escacs Vila Olimpica4,027,533,035,5
3138Forte Esparza MiguelCAT17580Badia, Club Escacs I Cultura4,024,529,031,0
3233Torras Coloma PauCAT19001601Montmelo C.E.3,530,035,538,0
3328Llados Clos JaumeCAT20301844Peona I Peo, C.E.3,530,035,037,5
3429Castano Jimenez AndreuCAT19751825Colon Ateneu C.E.3,026,031,533,5
3540Vinolas Anglada Jude BielCAT17141460Figueres C.E.3,021,025,527,5
3637Ovejero Torres LaurawCAT17781441Peona I Peo, C.E.2,523,028,530,5
3734Fernandez Rebollo IrenewCAT18711468Colmena, La C.E.2,523,028,030,0
3835Cros Garcia MarcCAT18491517Olot2,522,528,030,0
3939Moreno Martinez EdgarCAT17570Tarragona C.E.2,522,026,528,5
4036Guasch Guasch FerranCAT18491570Valls C.E.2,021,526,028,5

 

Club d'Escacs PEONA I PEÓ