Peona i Peó

CLUB D'ESCACS

escacs@peonaipeo.com

web@peonaipeo.com

Usuari

Clau

Estadístiques

Dades d'avui

Visitants

36

Pàgines vistes

36

Dades d'ahir

Visitants

127

Pàgines vistes

174

Setmana passada

Visitants

1046

Pàgines vistes

1546

TOTAL

Visitants

590471

Pàgines vistes

957630

Campionat de Catalunya per Edats 2019

  • SUB-08
  • SUB-10
  • SUB-12
  • SUB-14
  • SUB-16
  • SUB-18

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya Individual d'Edats - Sub-8

8. Ronda El 2019/04/15 A les 16.15

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
11Herman Gamazo Isaac 16916 1 - 06 Marsal Calvet Josep 131325
22Planella Zavala Irene 14576 1 - 0 Najar Arrieta Oriol 131524
35Gonzalez Perez Cesc 13585 0 - 16 Alonso Gimenez Mauro 14113
438Delgadillo Vidal Philippe Arnau 12805 ½ - ½5 Piñol Bosch Gerard 13497
510Bonillo Laso Judith 13405 0 - 15 Dea Ruiz Jofre 130827
68Roure Solà Oriol 1341 1 - 0 Osses Falgas Jan Pol 130429
721Forca Soler Marti 13204 0 - 1 Uddin Khanam Ayan 126547
84Jurca Szabo Gerard 13914 1 - 04 Arjona Bereza Ivan 129233
920Valle Luis Liam 13254 1 - 04 Grau Buscemi Loïc 133712
1022Beglaryan Edgar 13194 0 - 14 Lopez Garriga Mateo 133613
1126Dupont Arribas Diego 13094 0 - 14 Dominguez Umadhay Enric 133017
1218Chiochia Adrian 13264 1 - 04 Sala Kruchinin David 129332
1354Gili Fernandez Alvaro 11954 0 - 14 Alsina Casas Guillem 132519
146Barrera Baucells Grau 1350 1 - 0 Torres Herrera Guillem 129831
1514Linares Miralles Jordi 1335 1 - 03 Perez Canigueral Pau 128635
1642Martinez Ayala Jan 12743 0 - 13 Blanco Amarelo Roi 133811
1716Lacambra Lopez Manel 13323 1 - 03 Faixedas Climent Pol 127541
1834Zurano Lopez Eric 12923 0 - 13 Castro Salgado Eloi 131523
1950Flore Daniel Ioan 12403 1 - 03 Baget Florido Hugo 128237
2036Sanchez Ordas Eloy 1286 1 - 03 Diaz Navarro Pol 127839
2140Martínez Adell Sergi 1277 1 - 0 Ruiz Servent Marti 124051
2252Pau Ferrer Quirze 1235 1 - 0 Pinyol Llora Miquel 123353
2344Barrera Albets Oriol 12702 1 - 02 Badia Freixes Daniel 13409
2448Planas Pedrosa Lluc 12622 1 - 02 D'arquer Buil Anna 133215
2528Pujol Biosca Arnau 13061 1 - 02 Benitez Nuñez Mario 127343
2646Cardona Espluga Nil 12672 1 - 01 Saez Elias Alex 127045
2730Lazaro Perez Roger 13021 0 - 11 Iglesias Pau Nil 124749



Classificació

Campionat de Catalunya Individual d'Edats - Sub-8

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 8 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFEDEloClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3  Des4 
12Planella Zavala IrenewCAT1457Esplugues L'avenc C.E.7,033,540,545,033,0
21Herman Gamazo IsaacCAT1691Colon Sabadell Chessy7,033,040,042,032,0
33Alonso Gimenez MauroCAT1411Gerunda, C.E.7,032,539,540,534,0
425Marsal Calvet JosepCAT1313Amposta C.E.6,031,538,542,030,0
527Dea Ruiz JofreCAT1308Mollerussa6,026,533,536,527,0
624Najar Arrieta OriolCAT1315Joviat Fundacio5,531,538,541,027,5
738Delgadillo Vidal Philippe ArnauCAT1280Peon Negro, Club D'escacs5,530,537,541,526,5
847Uddin Khanam AyanCAT1265Gramenet Club Escacs5,528,034,035,024,0
98Roure Solà OriolCAT1341Mollerussa5,527,032,535,524,5
107Piñol Bosch GerardCAT1349Mollerussa5,523,529,032,023,5
115Gonzalez Perez CescCAT1358Badia, Club Escacs I Cultura5,031,538,542,527,0
124Jurca Szabo GerardCAT1391Montornes C.E.5,028,535,539,025,0
1310Bonillo Laso JudithwCAT1340Granollers-Canovelles5,028,034,037,024,0
1420Valle Luis LiamCAT1325Gerunda, C.E.5,027,034,037,022,0
1513Lopez Garriga MateoCAT1336Edami C.E.5,025,532,535,523,0
1619Alsina Casas GuillemCAT1325Gran Penya Vilanova C.E.5,024,531,534,521,0
1717Dominguez Umadhay EnricCAT1330Barbera C.E.5,023,529,532,522,0
1818Chiochia AdrianCAT1326Sitges Prado Suburenc, C.E.5,023,030,031,021,0
1914Linares Miralles JordiCAT1335Montornes C.E.4,528,535,538,523,0
2029Osses Falgas Jan PolCAT1304Figueres C.E.4,525,032,035,018,0
216Barrera Baucells GrauCAT1350C.E. Cavall Del Congost4,523,028,531,018,0
2221Forca Soler MartiCAT1320Montmelo C.E.4,028,034,037,023,0
2333Arjona Bereza IvanCAT1292Escola Estel- Sant Jordi4,027,533,036,020,0
2432Sala Kruchinin DavidCAT1293Colon Ateneu C.E.4,026,532,033,019,0
2554Gili Fernandez AlvaroCAT1195Vilafranca C.E.4,025,531,533,520,0
2612Grau Buscemi LoïcCAT1337Granollers-Canovelles4,025,031,034,020,0
2711Blanco Amarelo RoiCAT1338Peon Negro, Club D'escacs4,024,530,032,016,0
2822Beglaryan EdgarCAT1319Torredembarra C.E.4,023,028,529,520,0
2923Castro Salgado EloiCAT1315Montmelo C.E.4,023,028,031,018,0
3016Lacambra Lopez ManelCAT1332Montmelo C.E.4,022,529,531,518,0
3126Dupont Arribas DiegoCAT1309Sitges Prado Suburenc, C.E.4,021,526,528,519,0
3250Flore Daniel IoanCAT1240Amposta C.E.4,020,025,027,013,0
3340Martínez Adell SergiCAT1277Ruy Lopez, Club Escacs3,521,527,028,013,0
3436Sanchez Ordas EloyCAT1286Peon Negro, Club D'escacs3,520,025,027,015,5
3531Torres Herrera GuillemCAT1298Joviat Fundacio3,520,025,027,014,0
3652Pau Ferrer QuirzeCAT1235Figueres C.E.3,516,022,024,09,0
3734Zurano Lopez EricCAT1292Escola Escacs Salou3,026,031,533,516,0
3835Perez Canigueral PauCAT1286Gramenet Club Escacs3,025,531,033,515,0
3937Baget Florido HugoCAT1282AMPA Mare de Déu del Lledó3,024,529,532,515,0
4039Diaz Navarro PolCAT1278Gramenet Club Escacs3,023,027,030,014,0
4144Barrera Albets OriolCAT1270Cardona3,022,527,529,514,0
4242Martinez Ayala JanCAT1274Cerdanyola Valles C.E.3,022,027,529,515,0
4346Cardona Espluga NilCAT1267Suria C.E.3,021,527,528,512,0
4441Faixedas Climent PolCAT1275Caldenc Club Escacs3,020,025,027,012,0
4548Planas Pedrosa LlucCAT1262Olot3,019,023,025,012,0
4651Ruiz Servent MartiCAT1240Fornells, Agrupacio Esportiva2,520,526,027,010,0
4753Pinyol Llora MiquelCAT1233Peona I Peo, C.E.2,520,024,525,511,5
4843Benitez Nuñez MarioCAT1273Montornes C.E.2,019,523,525,58,0
499Badia Freixes DanielCAT1340Balafia-Adejo Club D'escacs2,018,022,023,06,0
5049Iglesias Pau NilCAT1247Lira, La C.E.2,017,021,022,07,0
5115D'arquer Buil AnnawCAT1332Escola Dominiques Barcelona2,017,020,521,58,0
5228Pujol Biosca ArnauCAT1306Amposta C.E.2,014,021,022,04,0
5345Saez Elias AlexCAT1270Amposta C.E.1,018,523,524,57,0
5430Lazaro Perez RogerCAT1302Figueres C.E.1,016,523,524,52,0

 

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya Individual edats Sub10 211784

9. Ronda El 2019/04/18 A les 09:30

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomPts. ResultatPts. NomNúm.
112Lambert Pont James 7 ½ - ½ Salinas Tomas Daniel 1
23Villa Tornero Alex 1 - 0 Jordana Nagera Pol 15
39Anguera Staina Maxim 0 - 16 Prada Villagrasa Pau Manel 6
411Ercoli Andria 6 1 - 06 Torres Diez Pau 14
533Gil Jimenez Ruben 6 0 - 16 Domenech Planes Roger 40
62Planella Zavala Ivan ½ - ½ Vallejo Ferreira Tiago 44
736Vives Pararols Arnau 0 - 1 Mompel Ferruz Xavier 13
850Belvis Balsera Magi 0 - 1 Poyan Cobelli Alex 20
970Tarrago Plaza Marc ½ - ½ Pinol Bosch Biel 30
1027De Maya Valenzuela Issac 5 0 - 15 Columna Hernandez Victor 4
115Moya Sarda Bernat 5 1 - 05 Polo Sanchez Hector 26
1263Ariste Rodriguez Biel 5 0 - 15 Marin Ripoll Marti 8
1329Visa Bernat Guillem 5 0 - 15 Harutyunyan Grigoryan Yuri 19
1421Lorenzo Castro Danilo 5 0 - 15 Torrent San Nicolas Biel 46
1523De La Riva Real Jana 5 0 - 15 Safont-Tria Sastre Biel 34
1668Pop David 5 0 - 1 Molina Gil Noah 22
17101Pellise Cabrera Marc 0 - 1 Jurca Szabo Marc 24
1845Bartra Marco Marc ½ - ½ Martos Martin Daniel 28
1935Lazaro Del Arco Martina 1 - 0 Osses Falgas Angel 54
2043Sala Martin Guillem 0 - 1 Aguilar Cabana Daniel 59
2153Miro Garcia Julia 0 - 14 Roca Reverte Aleix 10
2247Martinez Ayala Pol 4 1 - 04 Carrasco Gomez Ariadna 16
2325Serra Mestre Marta 4 1 - 04 Luco Perez Guillem 49
2431Bru Montoya Marc 4 1 - 04 Jimenez Alvarez Otto Diego 48
2558Torres Herrera Pol 4 0 - 14 Pedraza Gutierrez Mateo 32
2637Jaen Arjona Biel 4 1 - 04 Duchene Garcia Yannick 64
2780Ruiz Servent Arnau 4 0 - 14 Silva Marsa Gerard 38
2839Torres Diez Marc 4 1 - 04 Guell Adroher Marc 77
2985Tafzi Tafzi Oubay 4 0 - 14 Vardanyan Asilbekyan Ani 42
3082Sala Kruchinin Marc 0 - 1 Sanchez Vacova Alejandro 17
3118Zafra Bono Elsa 1 - 0 Jove Albaiges Guillem 69
3241Camps Abadia Arnau ½ - ½ Peiro Mecaliff Marc 84
3352Lliteras Gasol Iu 1 - 0 Fernandez Lopez Aitor 93
3467Arellan Zavala Marc 0 - 1 Uber Gracia Hugo 55
3557Aragon Ramos Eric 0 - 1 Cervello Navarro Miriam 75
3662Gardner Luis Eduard ½ - ½ Domene Mulyukova Catarina 91
3779Mallorqui Llop Marc 1 - 03 Fontanet Tomas Eric 7
3876Ferrete Estudillo Nil 3 0 - 13 Pelegrin Serrano Oriol 51
3956Castellanos Garcia Javier 3 1 - 03 Bosch Carrera Laia 73
4065Gonzalez Catala Biel 3 0 - 13 Baro Belli Joan 78
4166Riu Escoda Alba 3 1 - 03 Vidal Martinez Jordi 83
42100Sanchez Khachatryan Anna 3 0 - 13 Vazquez De Los Reyes Edgar 71
4372Vilarasau Garrido Joan 3 1 - 03 Altimira Ibanez Biel 87
4460Serrano Beas Daniel ½ - ½ Ruiz Garcia Marc 94
4598Montilla Rodríguez Ashton 1 - 0 Ramirez Cruzlaura Laura 97
4661Riu Escoda Laia 2 1 - 02 Serrahima Susany Enric 89
4796Cardona Espluga Bruna 2 1 - 02 Faixedas Climent Carla 74
4888Gomez Codina Celia 2 0 - 12 Castilla Crego Marti 81
4986Segui Blanes Adria 2 1 - 02 Segura Graset Pere 99
5090Wangpan Cheryl 1 - 0 Pozo Puertas Alvaro 95
5192Gonzalez Danus Ruben 1 bye



Classificació

Campionat de Catalunya Individual edats Sub10 211784

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 9 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFIDEEloNClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
11Salinas Tomas Daniel17852049Colon Sabadell Chessy8,053,057,045,5
23Villa Tornero Alex16671832Montornes C.E.7,553,057,545,0
312Lambert Pont James12731641Mollet, Club D'escacs7,546,550,038,5
46Prada Villagrasa Pau Manel13931731Paretana D'escacs, Associacio7,049,053,041,0
511Ercoli Andria12831416Geva-Cea C.E.7,047,049,539,0
640Domenech Planes Roger01435Lleida C.E.7,040,042,033,0
79Anguera Staina Maxim13171581Montornes C.E.6,549,554,542,0
815Jordana Nagera Pol11981624Amposta C.E.6,548,051,040,5
920Poyan Cobelli Alex11611663Palleja, Club Escacs6,545,048,537,5
1013Mompel Ferruz Xavier12221541Tortosa C.E.6,544,048,038,0
1133Gil Jimenez Ruben01536Cerdanyola Valles C.E.6,051,054,043,0
1219Harutyunyan Grigoryan Yuri11731368Jake C.E.6,048,552,040,5
1330Pinol Bosch Biel01549Mollerussa6,046,550,538,5
1434Safont-Tria Sastre Biel01500Catalunya C.E.6,045,548,538,0
152Planella Zavala Ivan17271870Esplugues L'avenc C.E.6,045,548,537,5
164Columna Hernandez Victor14281451Sant Boi C.E.6,044,549,038,0
1770Tarrago Plaza Marc01344Balsareny-Sallent U.E.6,044,046,537,5
185Moya Sarda Bernat14031527Sitges Prado Suburenc, C.E.6,041,545,535,5
198Marin Ripoll Marti13481529Sitges Prado Suburenc, C.E.6,040,043,034,0
2014Torres Diez Pau12051566Mollerussa6,039,543,032,5
2144Vallejo Ferreira Tiago01426Vall Del Tenes, Club Escacs6,037,539,031,0
2246Torrent San Nicolas Biel01412Sant Andreu C.E.6,034,036,029,0
2322Molina Gil Noah11251404Llinars, Club D'escacs5,544,548,537,5
2450Belvis Balsera Magi01384Sant Joan Despi C.E.5,544,547,038,0
2535Lazaro Del Arco Martinaw01468Sitges Prado Suburenc, C.E.5,544,048,037,0
2636Vives Pararols Arnau01467Alt Emporda, Club D'escacs5,544,047,037,5
2724Jurca Szabo Marc10891393Montornes C.E.5,537,539,031,0
2859Aguilar Cabana Daniel01375Paretana D'escacs, Associacio5,537,040,030,5
2927De Maya Valenzuela Issac10351454Badia, Club Escacs I Cultura5,046,050,038,5
3029Visa Bernat Guillem01552Ivars D'urgell C.E.5,044,047,036,5
3138Silva Marsa Gerard01442Tarrega C.E.5,043,545,537,0
3226Polo Sanchez Hector10701383Montornes C.E.5,042,045,034,5
3345Bartra Marco Marc01425Figueres C.E.5,042,043,035,5
3428Martos Martin Daniel01665Espluguenc, C.E.E.5,041,544,034,5
3510Roca Reverte Aleix13081442Rapita, La5,040,543,534,5
3631Bru Montoya Marc01544Colon Ateneu C.E.5,040,043,033,0
3721Lorenzo Castro Danilo11311520Colon Sabadell Chessy5,039,543,033,5
3823De La Riva Real Janaw11131388Geva-Cea C.E.5,039,042,033,0
3932Pedraza Gutierrez Mateo01541Sant Boi C.E.5,039,040,532,0
4068Pop David01350Peona I Peo, C.E.5,038,040,032,0
4147Martinez Ayala Pol01401Cerdanyola Valles C.E.5,037,539,531,0
4263Ariste Rodriguez Biel01363Reus, Escacs C.E.5,037,039,030,5
4325Serra Mestre Martaw10731461Amposta C.E.5,036,039,030,0
4437Jaen Arjona Biel01452Sant Cugat Club Escacs5,035,038,029,0
4542Vardanyan Asilbekyan Aniw01427Gramenet Club Escacs5,034,036,027,5
4639Torres Diez Marc01441Mollerussa5,032,034,024,5
47101Pellise Cabrera Marc01205Masdenverge C.E.4,542,046,035,5
4853Miro Garcia Juliaw01380Amposta C.E.4,541,545,534,0
4943Sala Martin Guillem01426Amposta C.E.4,539,041,533,0
5054Osses Falgas Angel01379Figueres C.E.4,539,041,033,0
5118Zafra Bono Elsaw11811610Ruy Lopez, Club Escacs4,538,041,031,0
5252Lliteras Gasol Iu01381Peona I Peo, C.E.4,537,540,531,0
5379Mallorqui Llop Marc01309Gerunda, C.E.4,534,035,529,0
5417Sanchez Vacova Alejandro11821512Amposta C.E.4,533,536,528,0
5575Cervello Navarro Miriamw01321Badia, Club Escacs I Cultura4,532,534,527,0
5655Uber Gracia Hugo01379Consell Catalunya Central4,531,033,025,0
5785Tafzi Tafzi Oubay01303Jake C.E.4,044,049,037,0
5848Jimenez Alvarez Otto Diego01393Sitges Prado Suburenc, C.E.4,041,044,034,0
5980Ruiz Servent Arnau01309Fornells, Agrupacio Esportiva4,038,541,532,5
6091Domene Mulyukova Catarinaw01294Escola Escacs Salou4,038,042,032,0
6164Duchene Garcia Yannick01363Escola D'escacs De Barcelona4,037,039,031,0
6284Peiro Mecaliff Marc01304Sant Andreu C.E.4,037,038,031,0
6316Carrasco Gomez Ariadnaw11911547Llinars, Club D'escacs4,035,538,529,5
6471Vazquez De Los Reyes Edgar01341Joviat Fundacio4,035,538,030,0
6577Guell Adroher Marc01312Alt Emporda, Club D'escacs4,035,038,030,0
6641Camps Abadia Arnau01431Sant Cugat Club Escacs4,035,037,529,0
6756Castellanos Garcia Javier01378Peona I Peo, C.E.4,032,034,025,0
6849Luco Perez Guillem01387Igualada-Ateneu C.E.4,031,033,025,5
6966Riu Escoda Albaw01359Cornella C.E.4,031,032,026,0
7078Baro Belli Joan01310Balafia-Adejo Club D'escacs4,030,532,525,5
7151Pelegrin Serrano Oriol01383Joviat Fundacio4,030,532,522,5
7258Torres Herrera Pol01376Joviat Fundacio4,030,032,024,0
7362Gardner Luis Eduard01367Sitges Prado Suburenc, C.E.4,030,032,022,5
7472Vilarasau Garrido Joan01341Rubinenca, Agrupacio D'escacs4,026,028,020,5
7582Sala Kruchinin Marc01307Colon Ateneu C.E.3,544,549,037,0
7667Arellan Zavala Marc01356Edami C.E.3,541,545,535,5
7769Jove Albaiges Guillem01346Colon Ateneu C.E.3,535,037,529,0
7893Fernandez Lopez Aitor01286Suria C.E.3,531,034,026,5
7998Montilla Rodríguez Ashton01223Franqueses, Les C.E.3,530,031,525,0
8057Aragon Ramos Eric01377Escola D'escacs De Barcelona3,529,531,524,5
8183Vidal Martinez Jordi01305Sant Andreu C.E.3,039,043,033,0
82100Sanchez Khachatryan Annaw01206Jake C.E.3,036,540,031,0
8387Altimira Ibanez Biel01300Montornes C.E.3,035,538,530,5
847Fontanet Tomas Eric13631444Amposta C.E.3,035,538,529,5
8586Segui Blanes Adria01301Peona I Peo, C.E.3,035,037,029,0
8665Gonzalez Catala Biel01362Valls C.E.3,034,536,528,0
8796Cardona Espluga Brunaw01248Suria C.E.3,032,534,026,5
8860Serrano Beas Daniel01374Rubinenca, Agrupacio D'escacs3,030,533,024,5
8994Ruiz Garcia Marc01266Peona I Peo, C.E.3,029,531,523,5
9081Castilla Crego Marti01307Gerunda, C.E.3,028,029,523,0
9176Ferrete Estudillo Nil01318Espluga De Francoli, Club Esca3,028,029,022,0
9273Bosch Carrera Laiaw01326Mollerussa3,027,528,522,5
9361Riu Escoda Laiaw01370Cornella C.E.3,026,528,019,5
9497Ramirez Cruzlaura Lauraw01243Badia, Club Escacs I Cultura2,534,037,028,0
9590Wangpan Cherylw01295Alcoletge Club Escacs2,531,532,524,5
9692Gonzalez Danus Ruben01288REUS, ESCACS C.E.2,529,030,024,0
9788Gomez Codina Celiaw01299Cardona2,036,038,529,0
9889Serrahima Susany Enric01297Escola Dominiques Barcelona2,034,537,028,5
9999Segura Graset Pere01219Vila-Seca C.E.2,033,036,028,0
10074Faixedas Climent Carlaw01322Caldenc Club Escacs2,031,532,525,5
10195Pozo Puertas Alvaro01262Badalona C.E.1,525,527,020,5

 

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya Individual edats Sub12 211785

9. Ronda El 2019/04/18 A les 09:30

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomPts. ResultatPts. NomNúm.
115Vinuesa Sorli Ruben 7 0 - 17 Fernandez Climent Albert 13
22Ano Pla Gerard 1 - 07 Moles Benali Joan 4
36Romeu Viladot Emili 6 0 - 1 Domene Mulyukov Alexander 1
412Puente Fernandez Lucas 6 1 - 06 Ribera Veganzones Serni 3
59Muntal Corrales Arnau 6 ½ - ½6 Pinyol I Llora Julia 10
616Navajas Alvarez Antoni ½ - ½6 Gasull Batiste Aran 22
723Clotet Mas Dan 1 - 0 Gardner Leo 11
833Prada Villagrasa Adria ½ - ½ Costa Frers Octavi 14
917Aleksanyan Israilyan Nicolas 0 - 1 Teply Koutsky David 27
1035Garcia Encinas Nil 0 - 1 Lambert Pont Michael 18
1119Lobo Pereira Arami ½ - ½ Vila I Bague Arnau 28
1221Benseny Martinez Guerau 1 - 0 Carrasco Gomez Adahara 34
135Sanchez Aguilar Arnau 5 1 - 05 Contijoch Montpart Roger 41
147Miro Arbelaes Aleix 5 1 - 05 Fernandez-Huerta Castillo Diego 48
1539Iborra Polo Eric 5 1 - 05 Ortiz Padro Pol 8
1642Apinyan Mark 5 ½ - ½5 Llonch Farres Gerard 20
1745Karapetyan Hakobyan Daniel 5 ½ - ½5 Creixans Comerma Marti 24
1825Boix Redorta Roc 5 1 - 05 Carnicer Rovira Francesc 78
1931Borras De Las Heras Marc 5 0 - 15 Ruiz Garcia Eric 58
2046Cantero Magallon Alejandro 5 ½ - ½5 Montero Olmos Javier 32
2153Doblado Garcia Asier 5 1 - 05 Martinez Garcia Adria 36
2238Marcos Rodriguez Raul 5 1 - 05 Sierra Magrazo Lidia 66
2329Blasco Cardona Pol 1 - 0 Chiva Perez Ferran 65
2469Lacasa Diaz Oriol 0 - 1 Fernandez Syropyatova Daniel 40
2573Bosch Garcia Ivan 1 - 0 Ribera Caro Joan 44
2647Acena Morey Tomas 1 - 0 Segarra Fabregat Eric 79
2788Tabuenca Munuera Gerard 0 - 1 Gili Fernandez Guillermo 50
2890Shneyderis Mihael 1 - 0 Berge Gallego Pau 54
2959Perez Ribas Joan ½ - ½ Toquero Gracia Laura 74
3030Vendrell Lara Marc 4 1 - 0 Portillo Daroca Max 122
3180Forado Chokron Matias 4 1 - 04 De La Riva Reina Marti 26
3237Ojea Pacheco Matias 4 1 - 04 Altes Granados Juli 83
3343De La Torre Regadera Pol 4 ½ - ½4 Sanchez Sala Roger 82
3449Ferre Cebrian Guifre 4 0 - 14 Valle Luis Leo 87
3593Vasilev Andrei 4 ½ - ½4 Romero Gonzalez Denis 51
3695Fernandez Lunar Alejandro 4 ½ - ½4 Burriel Beltran Alex 55
3797Gabernet Martin Biel 4 1 - 04 Barri Castell Joan 63
38102Serrahima Susany Ramon 4 1 - 04 Barraca Borozenets Enric 67
39108Green Luke Salvador 4 1 - 04 Moruno Peramiquel Ferran 68
40110Castilla Crego Roger 4 1 - 04 Cano Vila Elena 70
4175Del Rio Baena Dani 4 1 - 04 Poot Gomez Anthony 123
4276Murias Plana Biel 4 1 - 04 Zakharyan Anastas 135
43138Gomez Codina Enric 4 0 - 1 Massot Fernandez Ian 56
44104Melnychuk Ovchar Anton 1 - 0 Gomez Codina Isona 60
4561Rubies Vazquez Antoni 1 - 0 Gil Jimenez David 111
46112Villalba Pons Guillem 0 - 1 Gomez De Porras Guillem 64
4771Ley Altimira Aran 0 - 1 Alsina Casas Biel 113
4885Polo Sanchez Adrian 1 - 0 Fernandez Escabia Victor 114
4991Lozano Casasayas Marc 0 - 1 Guerrero Soler Pol 119
5094Pie Corts Marcal 1 - 0 Bergaretxe Gavalda Unai 126
5199Casas Campos Xavier 0 - 1 Pizarro Funes Ivan 127
52100Cayellas Bonillo Biel 0 - 1 Mangues Rubia Oriol 133
5372Compte Auge Lluis 3 1 - 0 Pons Serrano Arnau 141
54101Safont Alburquerque Marc 3 ½ - ½3 Rodriguez Carreras David 62
55107Sole Robert Roger 3 0 - 13 Porta Isant Lluis 86
56115Chen Wenbo 3 0 - 13 Romero Kovina Daniel 89
57117Bureu Fernandez Carlota 3 1 - 03 Mas Vendrell Miquel 96
58120Calvino Cueto Alvaro 3 1 - 03 Estruch Botinas Ramon 98
5981Murciano Criado Victor 0 - 13 Amoros Ceres Nil 129
60130Chiochia Sophie 1 - 0 Lara Fernandez Guillem 52
6177Cantero Magallon Inigo 1 - 0 Mencion Seguranyes Oriol 132
6284Munoz Cozar Marti 1 - 0 Xifra Tome Biel 137
6392Lloansi Gelabert Elia 1 - 0 Uroz Lopez Ibai 139
64134Morin Zapater Daniel ½ - ½ Huguet Caldero Marti 103
65128Garanto Monne Marc 0 - 1 Gayoso Arjona Iago 105
66142Alsina Molins Marti 0 - 1 Katz Garcia Werner 121
67106Porcar Mata Hugo 2 1 - 0 Martinez Barrufet Guillem 144
6857Pera Muntasell Jan 2 1 - 02 Watson Alabart Vian Ross 109
69140Ventura Cebada Guiomar 2 1 - 02 Pibernat Lazaro Aniol 125
70116Salvat Gimenez Ferran 1 - 0 Soto Rocabado David 136
71143Sanchez Navarro Lorena 0 - 11 Guardia Comes Aleix 131
72124Mestre Montaner Lluc 1 1 - 0½ Fernandez Herrera Aina 118



Classificació

Campionat de Catalunya Individual edats Sub12 211785

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 9 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFIDEEloNClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
113Fernandez Climent Albert15811926Cerdanyola Valles C.E.8,044,047,537,0
22Ano Pla Gerard18402063Peo Vuit, C.E.7,548,553,041,5
31Domene Mulyukov Alexander18432030Escola Escacs Salou7,546,550,539,5
44Moles Benali Joan16891924Santa Eugenia Escacs7,050,555,543,0
515Vinuesa Sorli Ruben15591783Ruy Lopez, Club Escacs7,049,553,541,5
612Puente Fernandez Lucas15921843Paretana D'escacs, Associacio7,048,552,540,5
79Muntal Corrales Arnau16201910Cerdanyola Valles C.E.6,548,553,541,5
818Lambert Pont Michael15131720Mollet, Club D'escacs6,544,548,537,0
910Pinyol I Llora Juliaw16111898Peona I Peo, C.E.6,544,046,537,5
1027Teply Koutsky David14281750Riu Senia, Club Escacs6,542,546,036,0
1121Benseny Martinez Guerau14851742Lleida C.E.6,541,545,035,5
1222Gasull Batiste Aran14761774Tres Peons C.E.6,541,044,035,0
1323Clotet Mas Dan14661870Joviat Fundacio6,539,543,033,5
146Romeu Viladot Emili16601928Peona I Peo, C.E.6,050,554,042,5
153Ribera Veganzones Serni17151973Geva-Cea C.E.6,047,051,540,0
1619Lobo Pereira Aramiw15041826Llinars, Club D'escacs6,047,050,539,5
1714Costa Frers Octavi15711801Tres Peons C.E.6,045,049,538,0
1858Ruiz Garcia Eric12431477Peona I Peo, C.E.6,044,548,038,0
1933Prada Villagrasa Adria13891645Paretana D'escacs, Associacio6,044,547,537,5
2025Boix Redorta Roc14591843Llinars, Club D'escacs6,044,547,537,0
2128Vila I Bague Arnau14221722Figueres C.E.6,043,547,036,5
225Sanchez Aguilar Arnau16751893Llinars, Club D'escacs6,042,546,036,0
2339Iborra Polo Eric13571640Joviat Fundacio6,041,544,535,0
2453Doblado Garcia Asier12701669Mollet, Club D'escacs6,041,543,535,0
257Miro Arbelaes Aleix16581891Paretana D'escacs, Associacio6,041,044,534,5
2616Navajas Alvarez Antoni15571766Sant Andreu C.E.6,040,044,033,5
2738Marcos Rodriguez Raul13731647Colon Ateneu C.E.6,039,043,033,5
2817Aleksanyan Israilyan Nicolas15481798Peona I Peo, C.E.5,549,052,541,5
2911Gardner Leo16101778Sitges Prado Suburenc, C.E.5,548,050,540,5
3045Karapetyan Hakobyan Daniel13271565Gramenet Club Escacs5,542,546,035,5
3140Fernandez Syropyatova Daniel13451566Gerunda, C.E.5,542,045,535,5
3242Apinyan Mark13381675Gramenet Club Escacs5,541,544,534,0
3373Bosch Garcia Ivan11321480Escola Dominiques Barcelona5,541,044,533,5
3429Blasco Cardona Pol14171617Escola Dominiques Barcelona5,540,544,033,5
3520Llonch Farres Gerard14911834Colon Sabadell Chessy5,540,544,033,0
3632Montero Olmos Javier13911779Palleja, Club Escacs5,540,044,034,5
3724Creixans Comerma Marti14661797Lira, La C.E.5,539,544,034,0
3835Garcia Encinas Nil13851728Ripollet Club Escacs5,539,042,031,0
3946Cantero Magallon Alejandro13211638Tres Peons C.E.5,539,039,531,5
4050Gili Fernandez Guillermo13011597Vilafranca C.E.5,537,541,032,5
4134Carrasco Gomez Adaharaw13851748Llinars, Club D'escacs5,537,039,530,5
4247Acena Morey Tomas13141492Valls C.E.5,535,038,029,0
4390Shneyderis Mihael01581Sant Cugat Club Escacs5,532,535,526,5
4466Sierra Magrazo Lidiaw11851611Escola Escacs Salou5,044,048,037,5
4587Valle Luis Leo01655Gerunda, C.E.5,044,047,037,5
4641Contijoch Montpart Roger13391755Cerdanyola Valles C.E.5,044,046,037,5
4776Murias Plana Biel11231507Tres Peons C.E.5,044,044,536,0
4878Carnicer Rovira Francesc10961554Gran Penya Vilanova C.E.5,043,547,537,0
4948Fernandez-Huerta Castillo Diego13041795Palleja, Club Escacs5,043,046,036,5
5036Martinez Garcia Adria13771689Escola Escacs Salou5,042,045,535,0
5159Perez Ribas Joan12391488Catalonia C.E.5,041,043,034,5
528Ortiz Padro Pol16471863Tres Peons C.E.5,040,543,534,5
53102Serrahima Susany Ramon01500Escola Dominiques Barcelona5,039,043,033,5
5474Toquero Gracia Lauraw11291577Llinars, Club D'escacs5,039,041,533,0
5531Borras De Las Heras Marc14001609Colon Sabadell Chessy5,038,541,532,5
5680Forado Chokron Matias10881485Sitges Prado Suburenc, C.E.5,038,038,531,5
57110Castilla Crego Roger01456Gerunda, C.E.5,037,541,031,5
5875Del Rio Baena Dani11251535Colon Ateneu C.E.5,037,540,530,5
59108Green Luke Salvador01471Sitges Prado Suburenc, C.E.5,037,540,032,0
6097Gabernet Martin Biel01527Tarrega C.E.5,036,038,530,0
6137Ojea Pacheco Matias13761601Paretana D'escacs, Associacio5,036,038,029,0
6230Vendrell Lara Marc14121693Balaguer C.E.5,034,536,529,5
6343De La Torre Regadera Pol13351644Tarragona C.E.4,546,049,038,0
6493Vasilev Andrei01554Catalunya C.E.4,545,549,538,5
6555Burriel Beltran Alex12541654Montornes C.E.4,544,548,037,5
6644Ribera Caro Joan13281649Peona I Peo, C.E.4,544,547,036,5
6779Segarra Fabregat Eric10881571Ruy Lopez, Club Escacs4,544,048,037,5
6854Berge Gallego Pau12561612Vallfogona C.E.4,544,047,536,0
6965Chiva Perez Ferran11931483Sant Andreu C.E.4,541,544,035,0
7095Fernandez Lunar Alejandro01539Llinars, Club D'escacs4,541,043,535,0
71122Portillo Daroca Max01405Sitges Prado Suburenc, C.E.4,540,043,533,5
72119Guerrero Soler Pol01423Paretana D'escacs, Associacio4,538,542,033,0
7351Romero Gonzalez Denis12951547Paretana D'escacs, Associacio4,538,541,532,0
7469Lacasa Diaz Oriol11721549Gran Penya Vilanova C.E.4,538,540,532,5
7594Pie Corts Marcal01552Valls C.E.4,538,039,531,5
76113Alsina Casas Biel01436Gran Penya Vilanova C.E.4,536,539,531,0
7756Massot Fernandez Ian12511512Lleida C.E.4,536,539,029,5
7882Sanchez Sala Roger10491465Geva-Cea C.E.4,536,038,030,5
7964Gomez De Porras Guillem12011661Cambrils, Unio Escacs.4,536,037,529,5
8085Polo Sanchez Adrian10111458Montornes C.E.4,535,538,029,5
8188Tabuenca Munuera Gerard01597Tarragona C.E.4,534,536,529,0
8261Rubies Vazquez Antoni12251603Vallfogona C.E.4,533,035,526,5
83133Mangues Rubia Oriol01375Colon Ateneu C.E.4,532,034,526,5
84127Pizarro Funes Ivan01388Tres Peons C.E.4,531,533,527,0
85104Melnychuk Ovchar Anton01495Valls C.E.4,530,032,024,0
8667Barraca Borozenets Enric11841598Santa Eugenia Escacs4,044,547,037,0
8772Compte Auge Lluis11361630Figueres C.E.4,040,043,532,5
8863Barri Castell Joan12051591Balaguer C.E.4,039,042,533,5
8968Moruno Peramiquel Ferran11761472Sitges Prado Suburenc, C.E.4,039,042,032,5
9070Cano Vila Elenaw11471560Colon Ateneu C.E.4,038,040,532,0
9149Ferre Cebrian Guifre13041750Valls C.E.4,037,541,031,0
9286Porta Isant Lluis01692Ponts C.E.4,037,540,030,5
9389Romero Kovina Daniel01596Blanes C.E.4,037,039,030,5
9483Altes Granados Juli10391437Valls C.E.4,036,538,529,5
95123Poot Gomez Anthony01403Tres Peons C.E.4,034,537,029,0
96120Calvino Cueto Alvaro01418Ripollet Club Escacs4,034,536,029,5
9726De La Riva Reina Marti14541744Foment Martinenc C.E.4,033,536,528,5
98129Amoros Ceres Nil01382Tres Peons C.E.4,033,535,527,0
99138Gomez Codina Enric01360Cardona4,033,036,028,0
100135Zakharyan Anastas01369Escola Escacs Salou4,033,035,528,0
101117Bureu Fernandez Carlotaw01426Paretana D'escacs, Associacio4,030,031,524,5
10284Munoz Cozar Marti10111532Paretana D'escacs, Associacio3,540,543,032,5
10371Ley Altimira Aran11471554Colon Sabadell Chessy3,540,041,534,0
10499Casas Campos Xavier01512Cardona3,539,042,032,5
105141Pons Serrano Arnau01339Joviat Fundacio3,537,541,031,5
10691Lozano Casasayas Marc01574Sant Cugat Club Escacs3,537,539,532,0
107130Chiochia Sophiew01377Sitges Prado Suburenc, C.E.3,537,039,531,0
10877Cantero Magallon Inigo11031517Tres Peons C.E.3,536,038,530,0
109121Katz Garcia Werner01418Vall Del Tenes, Club Escacs3,535,538,029,5
110111Gil Jimenez David01447Cerdanyola Valles C.E.3,535,537,029,5
11192Lloansi Gelabert Eliaw01556Foment Martinenc C.E.3,535,537,029,0
112100Cayellas Bonillo Biel01511Badia, Club Escacs I Cultura3,534,035,528,0
113101Safont Alburquerque Marc01506Masdenverge C.E.3,533,035,027,5
11462Rodriguez Carreras David12191456Figueres C.E.3,533,034,527,0
115126Bergaretxe Gavalda Unai01389Cerap Riudoms3,532,535,528,0
116105Gayoso Arjona Iago01488Llinars, Club D'escacs3,532,034,026,0
11760Gomez Codina Isona12331414Cardona3,530,533,025,0
118114Fernandez Escabia Victor01436Colon Sabadell Chessy3,530,031,524,5
119112Villalba Pons Guillem01442Figueres C.E.3,529,531,523,5
120107Sole Robert Roger01473Cerap Riudoms3,041,044,035,0
12198Estruch Botinas Ramon01515Peona I Peo, C.E.3,038,040,532,0
122115Chen Wenbo01435Escola d'Escacs de Barcelona3,033,536,028,5
123134Morin Zapater Daniel01370Balafia-Adejo Club D'escacs3,032,534,527,0
12457Pera Muntasell Jan12481467Lira, La C.E.3,031,533,026,5
125106Porcar Mata Hugo01473Cerap Riudoms3,029,531,523,0
12696Mas Vendrell Miquel01529Espluga De Francoli, Club Esca3,029,531,023,5
127103Huguet Caldero Marti01497Lleida C.E.3,029,031,023,5
128140Ventura Cebada Guiomarw01352Cardona3,025,527,521,5
12981Murciano Criado Victor10871420Foment Martinenc C.E.2,535,538,529,0
130137Xifra Tome Biel01363Gerunda, C.E.2,534,537,529,0
131144Martinez Barrufet Guillem01297Peona I Peo, C.E.2,532,534,527,5
13252Lara Fernandez Guillem12811385Vila-Seca C.E.2,531,533,526,0
133128Garanto Monne Marc01383Colon Sabadell Chessy2,530,032,525,0
134139Uroz Lopez Ibai01357Vilafranca C.E.2,530,030,525,5
135116Salvat Gimenez Ferran01434Reus, Escacs C.E.2,526,528,021,5
136142Alsina Molins Marti01323Paretana D'escacs, Associacio2,525,527,521,5
137132Mencion Seguranyes Oriol01376Figueres C.E.2,525,025,520,5
138125Pibernat Lazaro Aniol01398Figueres C.E.2,028,529,022,5
139109Watson Alabart Vian Ross01461Escola D'escacs De Barcelona2,027,529,022,5
140124Mestre Montaner Lluc01401Peona I Peo, C.E.2,027,027,522,0
141131Guardia Comes Aleix01376Geva-Cea C.E.2,024,525,019,5
142136Soto Rocabado David01363Escola Dominiques Barcelona1,527,528,023,0
143143Sanchez Navarro Lorenaw01310Badia, Club Escacs I Cultura1,526,028,022,0
144118Fernandez Herrera Ainaw01425Mataro C.E.0,526,528,021,0

 

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya Individual edats Sub14 211786

9. Ronda El 2019/04/18 A les 09:30

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomPts. ResultatPts. NomNúm.
131Funes Ostos Aitor 7 0 - 16 Bernado Lopez Roger 6
22Roca Planas Edgar 1 - 0 Garcia Caro Juan Alber 9
31Alcala Gonzalez Cesar 6 ½ - ½6 Creixans Comerma Pol 20
414Castro Estrella Joan Gabriel 6 0 - 16 Castillo Dalmau Arnau 5
510Cervello Navarro Hector ½ - ½ Hervas Carretero Flavio 25
626Camprubi Juanola Jordi 0 - 1 Xifra Tome Bernat 11
728Insa Pujolar Marti ½ - ½ Navajas Alvarez Josep 12
819Martinez Gamiz Marc 1 - 0 Garcia Encinas Jan 33
921Pujol Biosca Joan 0 - 1 Rodriguez Gonzalez Gerard 43
1038Juncosa Padros Ernest 0 - 1 Vendrell Lara Gerard 24
1123Jurado Coderch Heribert 5 0 - 15 Travesset Sagre Jan 3
124Jimenez Munoz Nicolas 5 ½ - ½5 Gonzalez Cobos Arnau 16
1330Niubo Garcia Adai 5 0 - 15 Casares Bonals Ainhoa 7
1440Gabanach Fernandez Victor 5 ½ - ½5 Olcina Monells Jordi 13
1558Torrents Busquet Foix 5 ½ - ½5 Parra Ordorica Arnau 15
1618Garcia Gil Oriol 5 1 - 05 Castellanos Garcia Alvaro 29
1744Altomonte Castilla Alex 5 ½ - ½ Casares Bonals Asier 17
1822Alcon Llosada Jaume 1 - 0 Mangues Rubia Alex 56
1932Pedra Marquina Joan 1 - 0 Gomez Rivera Sergio 51
2034Torres Teruel Joan 0 - 1 Ramirez Cortes Aaron 77
2147Dominguez Laguna Didac 0 - 1 Higueras Ruiz Blai 35
2280Vidal Martinez Albert 0 - 1 De Lomas Busquets Alex 37
2349Diaz Navarro Unai ½ - ½ Sanchez Sala Marc 39
2463Chen Shiyuan 4 0 - 14 Serrano Batova Vicent 8
2567Canal Sala Pau 4 0 - 14 Jovani Vilanova Albert 27
2671Nogues Esteve Vicenc 4 0 - 14 Sastre Martin Daniel 42
2772Niubo Garcia Arnau 4 1 - 04 Rivera Torrents Pol 45
2848De La Riva Real Ariadna 4 1 - 04 Chiochia Daniel 75
2995Villalba Pons Max 4 0 - 14 Broadbent Brun Jensen 50
3060Roura Cortada Pep 4 0 - 14 Puertas Buscalla Joan 89
3152Terron Chueco David 1 - 04 Manzano Rosado Roger 91
3293Lidon Ardanuy Roger 0 - 1 Castillo Herreros Enric 41
3374Sanllehi Vico David 1 - 0 Lopez Oliva Luis 46
3453Catala Ulied Carles ½ - ½ Yao Chen Hong 68
3554Casas Vinas Arthur 0 - 1 Catalan Monteagudo Elm 70
3698Galindo Barbero Joan + - - Pedra Marquina Alex 55
3776Batalla Pascualena Adria 0 - 1 Martinez Lopez Ramon 59
3862Al-Badwan Mendieta Nabih ½ - ½ Botias Gil Claudia 78
3964Garcia Silvan Lara 1 - 0 Pou Tuset Oriol 86
4036Argemi Chinchilla Erik 3 1 - 03 Barat Serna Judit 82
4157Rius Navarro Marc 3 ½ - ½3 Leon Gimenez Alvaro 97
4261Gonzalez Pedraza Angela 3 0 - 13 Rodriguez Collado Alex 83
43100Ramirez Cruz Alberto 3 ½ - ½3 Casado Graboleda Jokin 65
44107Pujolar Vidal Pol 3 0 - 13 Rodriguez Lopez Xavier 69
4584Miralles Garcia Pol 3 1 - 03 Jordan Cabrera Marc 73
4679Huerta Llorens Oriol 1 - 03 Huerta Llorens Aleix 85
4788Rodriguez-Manzaneque Trejo Erick 1 - 0 Llonch Colomer Guiu 101
48103Pozo Puertas Alejandro 0 - 1 Segui Blanes Julia 92
4994Nova Sanchez Victor 1 - 0 Alvarez San Martin Toni 106
5087Juanico Rull Marcel 2 1 - 0 Montoya Serra Jordi 81
51104Murciano Criado Sara 2 0 - 12 Reverte Ingles Roc 66
5290Masmitja Latorre Maria 2 0 - 12 Canamero Torres Sofia 99
53105Olive Torras Ferran 1 0 - 1 Amat Palleja Jan 102
5496Vinas Pelaez Pol 1 bye



Classificació

Campionat de Catalunya Individual edats Sub14 211786

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 9 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFIDEEloNClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
12Roca Planas Edgar20572223Sant Andreu C.E.7,549,553,542,5
231Funes Ostos Aitor14991815Montornes C.E.7,048,552,541,0
36Bernado Lopez Roger19682115Colon Sabadell Chessy7,046,551,039,5
45Castillo Dalmau Arnau19902148Vila Olimpica, Club D'escacs7,046,050,039,5
59Garcia Caro Juan Alber18222018Alt Emporda, Club D'escacs6,549,052,541,5
620Creixans Comerma Pol16591965Lira, La C.E.6,548,051,041,0
724Vendrell Lara Gerard16161911Balaguer C.E.6,547,552,040,0
819Martinez Gamiz Marc16682027Geva-Cea C.E.6,547,052,040,0
911Xifra Tome Bernat17982032Gerunda, C.E.6,546,050,538,5
1043Rodriguez Gonzalez Gerard14131801Colon Ateneu C.E.6,543,545,536,5
111Alcala Gonzalez Cesar21102221Peona I Peo, C.E.6,542,546,036,0
1210Cervello Navarro Hector18112010Colon Sabadell Chessy6,048,552,541,0
1312Navajas Alvarez Josep17852003Sant Andreu C.E.6,047,050,540,0
143Travesset Sagre Jan20192100Sant Andreu C.E.6,045,049,538,5
1514Castro Estrella Joan Gabriel17571955Tres Peons C.E.6,044,046,536,5
167Casares Bonals Ainhoaw19112047Llinars, Club D'escacs6,043,046,536,5
1718Garcia Gil Oriol17012044Colon Sabadell Chessy6,042,046,035,5
1828Insa Pujolar Marti15291853Alt Emporda, Club D'escacs6,040,543,034,0
1925Hervas Carretero Flavio15731786Alt Emporda, Club D'escacs6,039,542,033,5
2021Pujol Biosca Joan16581916Amposta C.E.5,547,552,040,5
2116Gonzalez Cobos Arnau17221998Sant Andreu C.E.5,547,051,040,0
2213Olcina Monells Jordi17712010Olot5,547,050,040,5
234Jimenez Munoz Nicolas20072132Peona I Peo, C.E.5,545,048,538,0
2415Parra Ordorica Arnau17291947Llinars, Club D'escacs5,545,048,537,5
33Garcia Encinas Jan14801838Ripollet Club Escacs5,545,048,537,5
2638Juncosa Padros Ernest14411795Peona I Peo, C.E.5,544,547,038,0
2758Torrents Busquet Foixw13141735Vilafranca C.E.5,543,547,036,5
2840Gabanach Fernandez Victor14251810Mataro C.E.5,541,545,034,5
2926Camprubi Juanola Jordi15582007Banyoles, C.E.5,541,044,534,0
3077Ramirez Cortes Aaron12071578Montornes C.E.5,541,043,034,5
3137De Lomas Busquets Alex14611800Argentona C.P. Escacs5,541,043,034,0
3244Altomonte Castilla Alex13931832Badia, Club Escacs I Cultura5,540,544,034,5
3332Pedra Marquina Joan14901843Balaguer C.E.5,539,542,533,0
3435Higueras Ruiz Blai14761742Alt Emporda, Club D'escacs5,538,542,032,5
3522Alcon Llosada Jaume16491802Geva-Cea C.E.5,536,540,030,5
3623Jurado Coderch Heribert16291900Olot5,045,549,038,5
378Serrano Batova Vicent18912029Masnou C.E.5,043,046,036,0
3849Diaz Navarro Unai13681803Gramenet Club Escacs5,041,544,035,0
3929Castellanos Garcia Alvaro15231839Peona I Peo, C.E.5,040,042,534,0
4042Sastre Martin Daniel14161793Lleida C.E.5,039,542,533,0
4127Jovani Vilanova Albert15441812Amposta C.E.5,039,041,532,0
4239Sanchez Sala Marc14301799Geva-Cea C.E.5,038,542,032,0
4330Niubo Garcia Adai15041814Valls C.E.5,037,039,531,0
4450Broadbent Brun Jensen13661773Cornella C.E.5,036,538,530,0
4517Casares Bonals Asier17151935Llinars, Club D'escacs5,035,538,530,0
4648De La Riva Real Ariadnaw13761648Geva-Cea C.E.5,035,538,029,5
4789Puertas Buscalla Joan01754Bergueda C.E.5,034,036,028,5
4872Niubo Garcia Arnau12431706Valls C.E.5,033,536,027,0
4980Vidal Martinez Albert11701545Sant Andreu C.E.4,543,047,036,0
5047Dominguez Laguna Didac13871740Sant Josep De Badalona C.E.4,541,044,534,5
5151Gomez Rivera Sergio13541707Argentona C.P. Escacs4,539,540,033,0
5234Torres Teruel Joan14791790Lira, La C.E.4,538,541,032,0
5352Terron Chueco David13501717Cornella C.E.4,537,538,031,5
5470Catalan Monteagudo Elm12541635Peona I Peo, C.E.4,536,539,031,0
5556Mangues Rubia Alex13221668Colon Ateneu C.E.4,536,539,030,5
5659Martinez Lopez Ramon13141721Peona I Peo, C.E.4,534,536,527,5
5774Sanllehi Vico David12201639Alt Emporda, Club D'escacs4,532,034,526,5
5864Garcia Silvan Laraw12871672Badia, Club Escacs I Cultura4,531,533,525,0
5941Castillo Herreros Enric14241657Sant Andreu C.E.4,529,031,024,5
6098Galindo Barbero Joan01555Balafia-Adejo Club D'escacs4,528,530,524,5
6175Chiochia Daniel12131679Sitges Prado Suburenc, C.E.4,044,048,037,5
6262Al-Badwan Mendieta Nabih13001718Paretana D'escacs, Associacio4,040,543,534,0
6378Botias Gil Claudiaw12021592Peona I Peo, C.E.4,040,044,034,0
6467Canal Sala Pau12691696Olot4,038,541,032,5
6545Rivera Torrents Pol13881800Cardona4,038,540,532,5
6636Argemi Chinchilla Erik14681768Mollet, Club D'escacs4,037,540,030,5
6784Miralles Garcia Pol11391576Ribes, Penya D'escacs4,036,539,529,5
6860Roura Cortada Pep13071534Figueres C.E.4,036,539,030,5
6953Catala Ulied Carles13381684Vila Olimpica, Club D'escacs4,036,538,530,5
7068Yao Chen Hong12661624Olot4,035,038,529,5
7171Nogues Esteve Vicenc12501708Cardona4,034,536,528,5
7291Manzano Rosado Roger01621Balsareny-Sallent U.E.4,034,037,028,5
7383Rodriguez Collado Alex11421723Foment Martinenc C.E.4,033,536,528,0
7495Villalba Pons Max01576Figueres C.E.4,032,535,527,5
7563Chen Shiyuan12921747Sant Adria C.E.4,031,534,025,5
7669Rodriguez Lopez Xavier12581692Terrassa Del Csc, C.E.4,031,031,525,5
7746Lopez Oliva Luis13881648Badia, Club Escacs I Cultura3,539,041,533,5
7886Pou Tuset Oriol11151686Gerunda, C.E.3,538,041,531,5
7955Pedra Marquina Alex13261736Balaguer C.E.3,536,039,528,5
8093Lidon Ardanuy Roger01610Sant Josep De Badalona C.E.3,535,538,530,0
8154Casas Vinas Arthur13291682Colon Ateneu C.E.3,535,037,528,5
8276Batalla Pascualena Adria12091623Peona I Peo, C.E.3,535,037,029,5
83100Ramirez Cruz Alberto01531Badia, Club Escacs I Cultura3,534,037,028,5
8497Leon Gimenez Alvaro01558Vila Olimpica, Club D'escacs3,534,036,528,5
8594Nova Sanchez Victor01599Sant Andreu C.E.3,534,036,027,5
8692Segui Blanes Juliaw01615Peona I Peo, C.E.3,533,035,028,0
8779Huerta Llorens Oriol11901619Tarragona C.E.3,533,033,527,5
8865Casado Graboleda Jokin12871656Figueres C.E.3,532,034,026,0
8957Rius Navarro Marc13161539Vila Olimpica, Club D'escacs3,531,533,526,0
9088Rodriguez-Manzaneque Trejo Erick10291573Paretana D'escacs, Associacio3,529,531,524,0
91107Pujolar Vidal Pol01392Figueres C.E.3,038,042,032,0
9285Huerta Llorens Aleix11241557Tarragona C.E.3,034,538,029,0
9366Reverte Ingles Roc12821618Torredembarra C.E.3,034,536,029,0
9487Juanico Rull Marcel10781509Colon Sabadell Chessy3,031,533,026,5
9573Jordan Cabrera Marc12431634Sant Boi C.E.3,031,533,025,0
9699Canamero Torres Sofiaw01553Escola D'escacs De Barcelona3,028,029,523,0
9761Gonzalez Pedraza Angelaw13051647Sant Boi C.E.3,027,528,022,5
82Barat Serna Juditw11581545Alt Emporda, Club D'escacs3,027,528,022,5
99101Llonch Colomer Guiu01518Escola D'escacs De Barcelona2,533,535,528,5
10081Montoya Serra Jordi11601590Cardona2,533,035,027,0
101106Alvarez San Martin Toni01420Vila Olimpica, Club D'escacs2,531,031,525,5
102102Amat Palleja Jan01512Escola D'escacs De Barcelona2,527,528,022,5
103103Pozo Puertas Alejandro01450Badalona C.E.2,527,028,522,0
10496Vinas Pelaez Pol01573Vilafranca C.E.2,526,027,519,5
10590Masmitja Latorre Mariaw01644Olot2,030,532,025,0
106104Murciano Criado Saraw01436Foment Martinenc C.E.2,024,526,520,0
107105Olive Torras Ferran01431Colon Sabadell Chessy1,028,030,023,5

 

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya Individual edats Sub16 211787

9. Ronda El 2019/04/18 A les 09:30

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomPts. ResultatPts. NomNúm.
15Martin Barcelo Carles 6 ½ - ½7 Alvarez Albiol Victor 2
23Cespedes Llaverias Llibert ½ - ½6 Ros Alonso Joana 8
31Masague Artero Guerau 6 1 - 06 Aullon Coral Nil 32
411Moya Nunez Pau Salvador 1 - 0 Ribera Veganzones Josep Maria 6
514Fosch Ferre Arnau 1 - 0 Riu Lopez Sergi 7
69Bes Alvarez Alex 0 - 1 Zheng Hong Wei 15
719Parra Ordorica Gorka 1 - 0 Alfonso Pellisa Aaron 10
827Palau Barrufet Vinyet 5 1 - 05 Salvans Serra Arnau 12
913Alcon Llosada Alex 5 ½ - ½5 Garcia-Arroba Romero Adrian 48
1035Lavernia Marco Marc 5 1 - 0 Dartmann Aubanell Catriona 24
1133Garcia Ramos Anais ½ - ½ Prats Safont Sergi 4
1229Garcia Gallardo Victor ½ - ½ Ramon Herraez Alex 16
1317AFMHorta Gafarot Biel 1 - 0 Vinolas Anglada Laura 34
1421Cano Vila Eduard 1 - 0 Rocamora Martorell Ferran 37
1522Farre I Benseny Miquel ½ - ½ Barrionuevo Nistal Hugo 36
1623Povill Claros Laura ½ - ½ De Lomas Busquets Alba 56
1725Dominguez Laguna Eduard 1 - 0 Lopez Minguella Armand 38
1839Cubero Ortiz De Latierro Oscar 1 - 0 Gomez Navais Marcal 26
1928Jorda Ottens Marc 1 - 0 Fernandez Herrera Aleix 59
2020Pueyo Amoros Pau 4 1 - 0 Ibarz Guasch Maria 58
2147Mancha Cerezuela Sergio 4 0 - 14 Marabajan Navas Saul 30
2249Moya Sarda Amadeu 4 ½ - ½4 Huerta Llorens Arnau 31
2360Zhao Xijunjie 4 ½ - ½4 Alvaro Hermosa Ramon 40
2451Cruz Medina Julia 4 0 - 14 Vargas Rodriguez Gabriel 44
2541Moncunill Calvet Pol ½ - ½ Ventura Cebada Oriol 53
2642Carranza Kairgaliyev Jan ½ - ½ Biosca Cid Merce 54
2743Lisiewicz Jornet Julia ½ - ½ Agapito Garrido Bernat 57
2845Arias Aranda Guillem 0 - 1 Alcantara Ruiz Natalia 65
2981Ponsa Alcubierre Gemma 0 - 1 Cano Rodriguez Daniel 46
3062Puig Mata Ferran ½ - ½ Querol Zamora Ivan 50
3167Bautista Sarmiento Joel 1 - 0 De Santiago Gordo Abel 52
3271Pou Tuset Miquel ½ - ½3 Rossell Aran Joan 61
3355Perez Castells Quim 3 ½ - ½3 Romeu Miracle Joel 69
3463Ramirez Cortes Izan 3 1 - 03 Sinfreu Sitjes Sem 75
3573Llaurado Pladellorens Caterina ½ - ½ Segui Blanes Gerard 64
3674Gomez Rivera Judit ½ - ½ Fresneda Arias Esther 66
3779Prim Moran Clara 0 - 1 Verdaguer Planella Pol 68
3883Roura Cortada Joana 0 - 1 Murciano Criado Natalia 70
3982Henestrosa Martinez Anna 2 0 - 1 Llinares Pampols Samuel 78
4076Niubo Parramon Edgar 2 0 - 1 Chiva Perez Jordi 80
4177Masot Casals Joan 0 0 - 12 Blanes Gay Sir Nil 72
4218Ruiz Soria Adria 3 0 Sense emparellar



Classificació

Campionat de Catalunya Individual edats Sub16 211787

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 9 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFIDEEloNClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
12Alvarez Albiol Victor21282232Foment Martinenc C.E.7,551,555,544,5
21Masague Artero Guerau22542352Lleida C.E.7,045,549,538,0
33Cespedes Llaverias Llibert21152177Tres Peons C.E.7,045,549,038,0
48Ros Alonso Joanaw19542130Sant Boi C.E.6,548,052,541,0
515Zheng Hong Wei18802110Montornes C.E.6,548,052,540,5
65Martin Barcelo Carles20302171Palleja, Club Escacs6,543,047,035,5
714Fosch Ferre Arnau18852082Masdenverge C.E.6,543,046,535,5
819Parra Ordorica Gorka18302026Llinars, Club D'escacs6,542,046,534,5
911Moya Nunez Pau Salvador18932077Foment Martinenc C.E.6,540,043,534,0
1032Aullon Coral Nil17211973Vilafranca C.E.6,048,551,541,5
1135Lavernia Marco Marc17152022Masdenverge C.E.6,039,040,531,5
1227Palau Barrufet Vinyetw17691919Lleida C.E.6,038,541,032,5
136Ribera Veganzones Josep Maria19802158Geva-Cea C.E.5,548,052,041,0
1410Alfonso Pellisa Aaron19112064Constanti, C.E.5,544,548,537,5
1548Garcia-Arroba Romero Adrian16341915Reus, Escacs C.E.5,543,547,038,0
167Riu Lopez Sergi19682104Foment Martinenc C.E.5,543,047,036,5
1713Alcon Llosada Alex18882078Geva-Cea C.E.5,542,046,036,0
189Bes Alvarez Alex19142056Foment Martinenc C.E.5,542,046,035,5
1928Jorda Ottens Marc17502069Gerunda, C.E.5,541,545,035,0
2021Cano Vila Eduard18062059Colon Ateneu C.E.5,540,044,033,5
2125Dominguez Laguna Eduard17852022Sant Josep De Badalona C.E.5,538,541,531,0
2217AFMHorta Gafarot Biel18662089Gerunda, C.E.5,538,041,032,5
2339Cubero Ortiz De Latierro Oscar16861897Reus, Escacs C.E.5,536,038,530,5
244Prats Safont Sergi20452214Llinars, Club D'escacs5,048,051,541,0
2512Salvans Serra Arnau18902083Montornes C.E.5,044,048,037,0
2620Pueyo Amoros Pau18252042Sant Boi C.E.5,043,046,536,0
2722Farre I Benseny Miquel17981984Sant Gregori C.E.5,043,045,036,0
2836Barrionuevo Nistal Hugo17131959Mataro C.E.5,041,041,034,5
2944Vargas Rodriguez Gabriel16551952Peona I Peo, C.E.5,040,542,533,5
3016Ramon Herraez Alex18662146Gramenet Club Escacs5,038,041,532,0
3123Povill Claros Lauraw17941985Peona I Peo, C.E.5,038,041,032,5
3230Marabajan Navas Saul17281989Sant Andreu C.E.5,037,541,531,0
3333Garcia Ramos Anaisw17181879Peona I Peo, C.E.5,037,540,532,0
3456De Lomas Busquets Albaw15371851Argentona C.P. Escacs5,037,539,531,0
3529Garcia Gallardo Victor17371954Terrassa Del Csc, C.E.5,035,539,030,0
3624Dartmann Aubanell Catrionaw17941965Peona I Peo, C.E.4,545,549,038,5
3734Vinolas Anglada Lauraw17172014Figueres C.E.4,544,047,037,5
3826Gomez Navais Marcal17722059Vilafranca C.E.4,543,547,536,5
3938Lopez Minguella Armand16931863Balafia-Adejo Club D'escacs4,543,545,537,0
4037Rocamora Martorell Ferran17081993Mataro C.E.4,540,544,034,0
4146Cano Rodriguez Daniel16481913Balafia-Adejo Club D'escacs4,540,043,033,5
4260Zhao Xijunjie14951802Amposta C.E.4,540,042,033,5
4331Huerta Llorens Arnau17231932Tarragona C.E.4,539,542,534,0
4459Fernandez Herrera Aleix15031798Mataro C.E.4,538,041,032,5
4540Alvaro Hermosa Ramon16851884Mataro C.E.4,537,040,031,5
4658Ibarz Guasch Mariaw15041826Espluga De Francolí, Club Esca4,535,535,530,0
4749Moya Sarda Amadeu16281778Sitges Prado Suburenc, C.E.4,533,536,527,0
4867Bautista Sarmiento Joel13771734Badia, Club Escacs I Cultura4,533,035,528,0
4965Alcantara Ruiz Nataliaw14151733Montmelo C.E.4,531,033,526,0
5054Biosca Cid Mercew15631848Peo Vuit, C.E.4,039,541,533,5
5150Querol Zamora Ivan16161885Masdenverge C.E.4,038,541,533,0
5242Carranza Kairgaliyev Jan16741906Cerdanyola Mataro C.E.4,037,040,030,0
5357Agapito Garrido Bernat15301781Mataro C.E.4,036,039,029,5
5451Cruz Medina Juliaw16151909Badia, Club Escacs I Cultura4,036,037,530,5
5563Ramirez Cortes Izan14251860Montornes C.E.4,035,537,030,0
5643Lisiewicz Jornet Juliaw16601884Masdenverge C.E.4,035,037,527,5
5753Ventura Cebada Oriol15711854Cardona4,034,537,528,5
5862Puig Mata Ferran14341766Cornella C.E.4,034,536,529,0
5941Moncunill Calvet Pol16791928Colon Ateneu C.E.4,033,034,528,0
6047Mancha Cerezuela Sergio16341919Mataro C.E.4,030,532,025,0
6171Pou Tuset Miquel13031722Gerunda, C.E.4,029,529,524,5
6252De Santiago Gordo Abel15821873Gran Penya Vilanova C.E.3,539,543,033,0
6355Perez Castells Quim15461826Tarrega C.E.3,536,037,529,5
6481Ponsa Alcubierre Gemmaw11051530Badia, Club Escacs I Cultura3,535,539,030,0
6545Arias Aranda Guillem16491859Foment Martinenc C.E.3,534,037,029,0
6668Verdaguer Planella Pol13741743Olot3,534,035,528,0
6761Rossell Aran Joan14901819Peona I Peo, C.E.3,532,033,527,0
6878Llinares Pampols Samuel11381615Balafia-Adejo Club D'escacs3,530,031,525,5
6969Romeu Miracle Joel13521679Torredembarra C.E.3,529,531,024,0
7070Murciano Criado Nataliaw13091710Foment Martinenc C.E.3,528,528,521,5
7118Ruiz Soria Adria18302044Gran Penya Vilanova C.E.3,039,043,033,5
7264Segui Blanes Gerard14171824Peona I Peo, C.E.3,035,038,029,0
7374Gomez Rivera Juditw12711573Argentona C.P. Escacs3,033,535,528,0
7475Sinfreu Sitjes Sem12011607Cardona3,032,534,027,5
7573Llaurado Pladellorens Caterinaw12821661Peona I Peo, C.E.3,031,531,525,5
7666Fresneda Arias Estherw13781675Cornella C.E.3,030,530,525,0
7772Blanes Gay Sir Nil12861750Colon Ateneu C.E.3,029,529,524,0
7883Roura Cortada Joanaw01425Figueres C.E.2,532,535,527,5
7980Chiva Perez Jordi11131513Sant Andreu C.E.2,532,032,026,0
8079Prim Moran Claraw11211654Balafia-Adejo Club D'escacs2,530,032,525,5
8176Niubo Parramon Edgar12001642Mollerussa2,031,033,025,0
8282Henestrosa Martinez Annaw01498Cardona2,026,526,522,5
8377Masot Casals Joan11541448Balafia-Adejo Club D'escacs0,028,530,023,5

 

Última ronda disputada

Campionat de Catalunya Individual edats Sub18 211788

9. Ronda El 2019/04/18 A les 09:30

Dades a la web de chess results

T.Núm.NomPts. ResultatPts. NomNúm.
13MKSama Salinas Hector 7 ½ - ½ Torrents Busquet Marti 8
210Brunet Gil Pol 1 - 07 Marzo Pie Xavier 6
35FMSole Pijuan Ferran 0 - 16 FMAyats Llobera Gerard 1
411Martin Perez Pau 0 - 1 FMCastillo Dalmau Albert 2
54Lazaro Pujol Abel ½ - ½ Toquero Gracia Pau 7
613Garcia Escoda Marc 5 ½ - ½ Lopez Pajuelo Sergi 14
721Martinez Perez Sergio 5 ½ - ½ Campas Altisent Adria 16
89Jausas Lopez Andrea ½ - ½ Lorenzo Martinez Ruben 25
923Roa Ribera Alvaro ½ - ½ Castillo Martinez Aran 12
1017Pera Muntasell Marc ½ - ½ Creixell Bermudo Robert 26
1129Marti Olivella Gerard ½ - ½ Garcia Payas Alex 20
1239Ceruelo Santiveri Oscar *)4 0 - 14 Codina Calvo Daniel 15
1322Madria Joseph John 1 - 0 Perez Fonolleras Oliver 28
1427Sargsyan Anna ½ - ½4 Catala Ulied Guillem 18
1519Llados Clos Jordi 4 1 - 04 Olive Torras Ricard 44
1636Martos Amiguet Valentina 4 ½ - ½4 Bernat Pascual Magi 24
1734Mir Carnice Jordi 4 0 - 14 Navarro Palomas Mario 45
1842Luco Perez Bernat 0 - 1 Lopez Nadal Alex 30
1931Garcia Encinas Pau 1 - 0 Diaz Rendon Nicoll 35
2043Sanchez Oliveras Oriol 0 - 1 Lopez Oliva Victor 32
2133Turon Crosa Isaac 3 1 - 03 Vacas Arno Gabriel 46
2251Guerrero Baez Indira 3 0 - 13 Juanico Rull Guillem 40
2353Fernandez Ferreira Alex 3 ½ - ½3 Castilla Casanova Victor 41
2454Santiago Arauco Aleix 3 0 - 13 Raventos Jane Agusti 47
2549Aballanet Beltran Eloi 0 - 1 Gonzalez Pedraza Africa 38
2655Garcia Lopez Ferran 1 - 0 Altes Rull Marc 48
2750Jimenez Rimblas Raul 2 1 - 01 Domenech Gomis Arnau 52
2837Garcia Arque Roger 2 1 bye



Classificació

Campionat de Catalunya Individual edats Sub18 211788

Dades a la web de chess results

Classificació final després de 9 rondes

#Núm. Ini.NomSexeFIDEEloNClub/CiutatPts Des1  Des2  Des3 
13MKSama Salinas Hector22442335Sant Cugat Club Escacs7,549,554,042,5
26Marzo Pie Xavier21142234Colon Ateneu C.E.7,049,053,041,5
31FMAyats Llobera Gerard23632402Barcelona, Club Escacs7,047,552,040,0
42FMCastillo Dalmau Albert22592369Vila Olimpica, Club D'escacs6,546,051,038,5
510Brunet Gil Pol20172187Lira, La C.E.6,542,044,535,0
64Lazaro Pujol Abel22422214Olot6,049,554,042,0
77Toquero Gracia Pau20582179Llinars, Club D'escacs6,046,050,038,5
814Lopez Pajuelo Sergi19182131Montmelo C.E.6,046,049,038,5
98Torrents Busquet Marti20562181Vilafranca C.E.6,042,045,534,5
105FMSole Pijuan Ferran21802267Lleida C.E.5,548,052,541,0
1113Garcia Escoda Marc19532182Molins De Rei C.E. Foment5,543,546,536,5
1211Martin Perez Pau20062161Llinars, Club D'escacs5,538,542,032,0
1321Martinez Perez Sergio18372039Colon Sabadell Chessy5,538,040,031,0
1422Madria Joseph John18362020Cambrils, Unio Escacs.5,537,540,031,5
1512Castillo Martinez Aran19682095Mataro C.E.5,044,047,537,0
1623Roa Ribera Alvaro18282058Sant Josep De Badalona C.E.5,042,545,036,0
1745Navarro Palomas Mario16031870Cerdanyola Mataro C.E.5,041,544,535,0
1817Pera Muntasell Marc18872038Lira, La C.E.5,041,045,034,5
1929Marti Olivella Gerard17852080Vilafranca C.E.5,041,044,034,5
2026Creixell Bermudo Robert18162014Igualada-Ateneu C.E.5,040,543,534,0
219Jausas Lopez Andreaw20362109Peona I Peo, C.E.5,040,044,534,0
2215Codina Calvo Daniel19162076Peona I Peo, C.E.5,039,543,032,5
16Campas Altisent Adria18972026Vilafranca C.E.5,039,543,032,5
2420Garcia Payas Alex18422062Mataro C.E.5,039,042,531,5
2527Sargsyan Annaw17981992Gramenet Club Escacs5,038,541,032,5
2619Llados Clos Jordi18462036Peona I Peo, C.E.5,037,040,031,0
2725Lorenzo Martinez Ruben18182053Franqueses, Les C.E.5,035,536,030,0
2828Perez Fonolleras Oliver17882071Figueres C.E.4,542,545,035,5
2918Catala Ulied Guillem18692038Vila Olimpica, Club D'escacs4,542,044,535,5
3030Lopez Nadal Alex17691959Paretana D'escacs, Associacio4,539,543,032,0
3136Martos Amiguet Valentinaw17171955Peona I Peo, C.E.4,538,541,533,0
3224Bernat Pascual Magi18282055Vilafranca C.E.4,535,037,529,0
3332Lopez Oliva Victor17341973Badia, Club Escacs I Cultura4,534,536,528,0
3431Garcia Encinas Pau17531892Ripollet Club Escacs4,532,034,026,0
3533Turon Crosa Isaac17321888Santa Eugenia Escacs4,039,541,532,5
3634Mir Carnice Jordi17202040Lleida C.E.4,038,040,532,0
3740Juanico Rull Guillem16581906Colon Sabadell Chessy4,036,038,530,5
3839Ceruelo Santiveri Oscar16581906Llinars, Club D'escacs4,035,536,030,0
3944Olive Torras Ricard16161836Colon Sabadell Chessy4,032,533,027,5
4047Raventos Jane Agusti15501789Vilafranca C.E.4,030,531,025,5
4135Diaz Rendon Nicollw17181971Badia, Club Escacs I Cultura3,540,044,534,0
4243Sanchez Oliveras Oriol16221944Masnou C.E.3,536,539,031,0
4342Luco Perez Bernat16401900Igualada-Ateneu C.E.3,534,537,029,0
4453Fernandez Ferreira Alex13761748Paretana D'escacs, Associacio3,531,033,526,0
4538Gonzalez Pedraza Africaw16671869Sant Boi C.E.3,531,033,025,5
4655Garcia Lopez Ferran10851611Llinars, Club D'escacs3,530,531,025,0
4741Castilla Casanova Victor16451894Colon Ateneu C.E.3,528,531,022,5
4846Vacas Arno Gabriel15991879Llinars, Club D'escacs3,036,038,530,5
4954Santiago Arauco Aleix13701753Colon Ateneu C.E.3,030,533,025,5
5037Garcia Arque Roger16881954Vilafranca C.E.3,027,528,021,0
5151Guerrero Baez Indiraw13841774Paretana D'escacs, Associacio3,024,525,020,0
5250Jimenez Rimblas Raul14131694Colon Ateneu C.E.3,023,524,018,5
5349Aballanet Beltran Eloi14981682Peona I Peo, C.E.2,531,533,526,0
5448Altes Rull Marc15041766Tarragona C.E.2,530,032,024,5
5552Domenech Gomis Arnau13811629Lleida C.E.1,027,530,022,5

 

Club d'Escacs PEONA I PEÓ